WalkCar

     ۱۳۹۴-۰۵-۱۷

walkcar-667x442

اگر ترجیح می دهید برای رفتن به خرید ، محل کار ، خانه دوستان و … از وسایل نقلیه استفاده نکنید پیاده روی بهترین راه خواهد بود چون علاوه بر رسیدن به مقصد ، هزینه ای هم برای شما در بر ندارد و از طرف دیگر در کاهش آلودگی هوا موثر خواهد بود و نیز با انجام پیاده روی یک ورزش سبک و مناسب انجام داده اید. اما اگر پایده روی باعث می شود عرق کنید و این برای قرار ملاقات شما مناسب نیست، راه حل چیست؟ در ادامه مطلب با یک وسیله جدید آشنا خواهید شد که می تواند راه حل این مساله باشد.

بعد از معرفی IO Hawk  اینبار به معرفی یکی دیگر از وسایل حمل و نقل یک نفره و مدرن بنام walkcar می پردازیم.

WalkCar که توسط تیم مهندسی Cocoa Motors طراحی شده ، در نگاه اول شبیه یک iPad چرخ دار است ! اما اینگونه نیست ، بلکه WalkCar همانطور که اسمش پیداست ماشین قابل حملی است که می تواند برای پیاده روی مورد استفاده قرار گیرد!

این وسیله که از آلمینیوم ساخته شده دارای وزنی حدود ۳ کیلوگرم است و به وسیله یک باطری لیتیومی به حرکت در می آید. WalkCar میتواند با سرعت ۱۰ کیلومتر بر ساعت حرکت کند و با یک شارژ سه ساعته قادر خواهید بود مسافتی حدود دوازده کیلومتر را طی کنید.

استفاده از این وسیله بسیار ساده است. فقط کافیست روی آن بایستید تا شروع به حرکت کند و برای متوقف کردن آن هم فقط کافیست از آن پیاده شوید. برای رفتن به سمت راست وزن خود را به سمت راست هدایت می کنید و برای رفتن به چپ برعکس. WalkCar حتی قادر است از شیبهای ملایم هم بالا برود و این یک خصوصیت منحصربفرد برای این وسیله دوست داشتنی می باشد.

وزن کم و اندازه کوچک WalkCar باعث می شود که به راحتی قابل حمل نیز باشد. به این ترتیب هرگاه که لازم نیست سوار آن شوید آن را در داخل ساک یا کوله پشتی خود قرار می دهید و یا به راحتی با خود به داخل اتاق محل کار ، مهمانی ، خانه ، تاکسی ، اتوبوس ، مترو و … می برید.

WalkCar در پاییز سال ۲۰۱۵ برای پیش خرید در دسترس خواهد بود و در بهار آینده در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

توانایی های این وسیله نقلیه شگفت انگیز را در ویدیوی زیر ببینید.

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی