Nike Fuelband SE

     ۱۳۹۳-۰۸-۱۶

در ادامه سری آشنایی با تجهیزات هوشمند و بعد از معرفی دو دستبند معروف Jawbone UP24  و دستبند هوشمند سونی، اینبار Nike Fuelband SE از کمپانی بزرگ نایکی را معرفی میکنیم.

Nike Fuelband SE

nike-fuelband-se-silver-l

 

دارای بلوتوث ۴ برای تبادل همزمان واقعی، سنجش کالری و تعداد قدمها، دارای نرم افزار Nike Fuelband iOS app ، طراحی ضد آب و نمایشگر ال ای دی سفید.
وقتی صحبت از تجهیزات ورزشی می شود نام Nike یکی از قسمت های بحث خواهد بود. این کمپانی بزرگ در این زمینه هم سعی کرده که از رقبا عقب نمانده و همگام با تکنولوژی تولید تجهیزات هوشمند حرکت نماید. Nike Fuelband SE با تغییراتی نسبت به نسخه های قبلی خود اینبار با قدرت بیشتری وارد عرصه رقابت شده. با وجود بلوتوث ۴ مشکل ارتباطی که در نمونه قبلی وجود داشت بطور کامل برطرف شده و با تغییر الگوریتم های مورد استفاده در امر نظارت بر فعالیتها، امکان تقلب توسط کاربران را از بین برده.

fbse_colorways
طراحی قابل قبول ظاهری و رنگهای متنوع میتواند یک نکته مثبت برای Nike Fuelband SE باشد. ال ای دی نمایش دهنده اطلاعات دارای رنگ سفید و ال ای دی های دیگری که برای نشان دادن روند انجام کار هستند با ۲۴ رنگ متفاوت دیده میشوند.
با دوبار فشار دادن پیاپی دکمه روی Nike Fuelband SE ، شاهد ساعت آن خواهید بود. Nike میگوید که این محصول دارای سنسور حساس به نور است که در فضاهای با نور زیاد نور ال ای دی ها را افزایش میدهد که به راحتی قابل دیدن باشد.
Nike Fuelband SE قابلیت اتصال به رابط USB کامپیوتر و اکثر شارژرهای USB را دارد. Nike Fuelband SE دارای طراحی ضد آب است و این یعنی میتوان از آن در زمان شنا کردن ، هوای بارانی و حتی زمان دوش گرفتن به راحتی استفاده کرد. از نظر اندازه Nike Fuelband SE در سه سایز کوچک (۲۷گرم) بزرگ (۳۰گرم) و خیلی بزرگ (۳۲ گرم) وجود دارد که وزن مناسبی برای پوشیدن در طول شبانه روز محسوب میشود.

یکی از جذابترین امکاناتی که این تجهیزات سنجش سلامت دارند که توسط Fitbit و Jawbone برای اولین بارارائه شد ، توانایی بررسی خواب است. داشتن خواب مناسب به اندازه دویدن و ورزش برای سلامت مهم است و به همین خاطر Nike امکان بررسی خواب را در این محصول خود گنجانده.

nike-fuelband-se-metaluxe-brasil-cbf-national-team-edition-0
یکی دیگر از امکانات منحصر بفرد این محصول که  Win the Hour نام دارد ، کاربر را به انجام فعالیت ۵ دقیقه ای در تمام ساعات روز هدایت می کند.به این صورت که وقتی کاربرخواب نیست ، در فاصله زمانی یک ساعته نمایشگر ال ای دی با روشن و خاموش شدن پیغامی برای ترغیب کردن او  نشان می دهد :  ” پاشو و بورو”. در همین زمان پیغامی با همین هدف در صفحه  آیفون کاربر ظاهر می شود و اگر پیغامها دیده نشوند ویبره به کمک می آید.

منبع : trustedreviews

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی