Misfit Shine

     ۱۳۹۴-۰۴-۱۹

misfit_shine_activity_tracker

پس از معرفی Jawbone UP24 ، Nike Fuelband SE و دستبند هوشمند سونی ، اینبار یکی دیگر از محصولات پوشیدنی مفید را معرفی می کنیم. Misfit Shine که با ظاهر زیبا و طراحی بی نظریش شما را مجذوب خود خواهد کرد.

Shine تمام فعالیتهای شما مانند فعالیتهای ورزشی و یا فعالیتهای زمان خواب را بررسی می کند تا نموداری از پیشرفتتان را ثبت کند. شما ابتدا هدفی برای روز خود انتخاب می کنید ( مثلا به میزان ۴ کیلومتر پیاده روی ) و در هر ساعت از روز با دوبار ضربه زدن به صفحه Shine این وسیله فاصله شما تا رسیدن به این هدف را نشان می دهد. روی این وسیله دوازده چراغ کوچک LED وجود دارد. در ابتدا چراغی روشن نیست و با نزدیک شدن به هدف چراغ ها کم کم روشن شده و زمانی که شما به هدف روزانه دست پیدا کردید هر دوازده چراغ روشن خواهند بود.

SHI0011306025602_2

طراحی فوق العاده و بی نظیر این وسیله در نهایت سادگی آن را به یکی از بهترین پوشیدنی های ممکن تبدیل کرده است . ظاهر این وسیله کوچک مانند بشقاب پرنده های فیلم های تخیلی است که در وسط آن یک شیار قرار داده شده . این شیار به این منظور تعیین شده که Shine قابلیت قرار گرفتن درون دستبند مخصوص برای تبدیل شدن به ساعت مچی و یا قرار گرفتن درون فریم های مخصوص گردنبند و … را داشته باشد. در قسمت پشت Shine لوگوی کمپانی تولید کننده و کمی بالاتر عدد ۱۲ دیده میشود ، کمی بالاتر از آن هم یک فضای خالی شیار مانند کوچک دیده می شود که برای باز کردن Shine  در این قسمت قرار داده شده. عدد دوازده هم به شما میگوید که زمان قرار دادن Shine درون دستبند ساعت این قسمت باید روبه بالا یعنی دقیقا جایی که عدد دوازده در ساعت مچی قرار دارد تنظیم شود.

misfit-launch-5

تفاوت بزرگ Shine با سایر محصولات مشابه در قالبیت های آن برای تبدیل شدن به مچ بند ، گردنبند و همچنین گیره شدن به لباس مانند مدال یا نشانهای افتخار است که میتواند در هر قسمتی از لباس فرد قرار بگیرد. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این وسیله ضد آب بودن آن است که به ورزشکاران رشته های آبی و همچنین سایر ورزشکاران در روزهای بارانی امکان استفاده از آن را می دهد.

msf

Misfit Shine  به وسیله بلوتوث ۴ با تلفن همراه شما ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز را به وسیله اپلیکیشن مخصوص به نمایش در می آورد. این وسیله از یک باطری استاندارد استفاده می کند که حتی در صورت استفاده مدام به مدت چهار ماه ، نیازی به شارژ و تعویض ندارد.

Misfit-Shine-app

با همه امکانات باز هم Misfit Shine  فاقد بعضی از ویژگیهای مثبت سایر محصولات مشابه مانند Fitbit Force است. یکی از امکاناتی که در این وسیله وجود ندارد ، امکان محسابه تعداد پله هایی است که شما طی میکنید تا به بالا بروید .

نرم افزار Shine با وجود سادگی ، برای بررسی فعالیت های روزانه شما بسیار مناسب است. میزان و  حجم فعالیت در ساعات مختلف روز به وسیله رنگها و اعداد در درون نرم افزار به نمایش در می آیند. امکان نمایش فعالیت در طول هفته نیز در این نرم افزار پیشبینی شده. فهمیدن میزان پیشرفت و یا افت در فعالیت های هفتگی و روزانه به وسیله این نرم افزار ممکن می شود.

Misfit-Shine-app-2-

بدون وجود چنین نرم افزاری مسلما فهمیدن اینکه امروز چقدر فعالیت داشته اید و نسبت به روزهای دیگر چقدر متفاوت بوده تقریبا ممکن نیست و فقط بر اساس حدس و گمان میتوان چنین چیزی را گفت. با Shine شما مطمعن هستید که در هر روز چقدر فعالیت کرده اید و اگر فعالیت امروز هنوز به اندازه کافی نبوده بیشتر تلاش می کنید تا به نقطه مورد نظر برسید.

در نسخه بتای این وسیله شما با زدن سه ضربه پشت سرهم به آن میتوانید به آن بگویید که در حال انجام چه فعالتی هستید ، بسکتبال ، فوتبال ، تنیس ، شنا ، دوچرخه سواری و یا حتی خواب. فقط باید یادتان باشد که قبل از شروع فعالیت مورد نظر Shine  را در جریان آن قرا دهید. Shine  در زمان خواب هم میزان خواب عمیق شما را محاسبه می کند و به وسیله نرم افزار به نمایش در می آورد ، فقط باید بیاد داشته باشید که قبل از خواب به آن بگویی که تصمیم دارید که بخوابید.

نرم افزار Shine همچنین میزان کالری مصرفی و یا قدمهایی که برداشته اید و مسافتی را که طی کرده اید بصورت هفتگی یا روزانه به نمایش در می آورد.

 

misfit_shine_colors

قیمت این وسیله زیبا و کاربردی در سایت آمازون :

رنگ مشکی : ۶۴ دلار

رنگ نقره ای : ۷۰ دلار

رنگ بژ : ۹۸ دلار

رنگ برنزی : ۶۶ دلار

رنگ سبز : ۸۰ دلار

رنگ آبی نفتی ( لاجوردی ) : ۱۰۰ دلار

رنگ فیروزه ای : ۸۷ دلار

رنگ بنفش : ۱۰۰ دلار

رنگ قرمز : ۷۰ دلار

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی