Milford Sound

     ۱۳۹۴-۰۵-۲۴

milford-haven-17259-crop

Milford Sound یک فلات در جنوب غربی جزیره نیوزلند است که به عنوان یکی از پربازدید ترین مقاصد توریستی دنیا شناخته می شود. این منطقه زیبا در سال ۲۰۰۸ توسط TripAdvisor جایزه مقصد منتخب گردشگران را بدست آورد. Milford Sound همچنین به عنوان معروف ترین مقصد توریستی نیوزلند نیز شناخته می شود که رودیارد کیپلینگ پیش از این آن را هشتمین مورد از عجایب جهان نام نهاده بود.

dive4

 

چشم انداز زیبای این منطقه روزانه هزاران نفر را به Milford Sound جذب می کند . تعداد بازدیدکنندگان از Milford Sound در طول یک سال به حدود یک میلیون نفر می رسد و با وجود فاصله زیاد با اماکن عمومی و شهری به عنوان پربازدید ترین منطقه در کشور نیوزلند شناخته می شود. توریستهایی که به Milford Sound می روند از قایق سواری دو ساعته در این منطقه و تماشای کوه های اطراف و مناظر بکر لذت می برند.

MonarchA3_02_HR1

 

یکی دیگر از جاذبه های Milford Sound زندگی زیر فلات است. کوه ها در زیر آب ادامه پیدا می کنند تا به کف دریا برسند ، چیزی حدود ۱۰۰ تا ۴۰۰ متر در عمق آب . کمی پایین تر از خط آب که در اثر جزر  و مد روی دیواره کوه دیده می شود ، زندگی شگفت انگیز زیر آب شروع می شود و تا پایین ترین نقاط دریا ادامه میابد.

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی