IO Hawk

     ۱۳۹۳-۱۰-۲۴


ما چه بخواهیم و چه نخواهیم سیستم حمل و نقل عمومی در حال تغییر شکل است.در نمایشگاه CES 2015  تغییرات را در وسائل نقلیه ای مثل دوچرخه ، اسکیتبورد و اسکوتر دیدیم و یک وسیله یک نفره جدید و دوست داشتنی بنام IO Hawk .

io 03

عرض این وسیله نقلیه ۶۵ سانتیمتر و وزن آن ۱۰ کیلوگرم است و سرعت آن به ۹٫۵ کیلومتر بر ساعت می رسد. IO Hawk  برخلاف دوچرخه و اسکوتر و مانند اسکیتبورد فاقد دسته برای نگه داشتن است و بر اساس فشار پاهای فرد بر روی آن به سمت جلو و عقب حرکت می کند.

io 05

حرکت با این وسیله بسیار ساده است و برای حرکت به سمت جلو و عقب کافیست که خودتان را کمی به آن سمت متمایل کنید. برای چرخیدن به طرفین یک پا به سمت جلو متمایل می شود و پای دیگر درحالت ثابت و تعادل قرار میگیرد. مثلا برای رفتن به سمت چپ پای چپ ثابت و پای راست به جلو متمایل می شود تا چرخ سمت راست حرکت رو به جلو داشته باشد و چرخ سمت چپ ثابت بماند و برعکس. مانند اولین باری که دوچرخه سواری را یاد گرفتید ، با چند بار سوار شدن بر IO Hawk به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

io 04

با شارژ سه ساعته این وسیله شما قادر خواهید بود مسافت ۱۶ تا ۲۰ کیلومتر را طی کنید. IO Hawk همچنین دارای دو چراغ در قسمت عقب برای ایجاد امنیت است . ظاهر زیبا و مدرن آن نیز می تواند از امتیازات مثبت این وسیله نقلیه جدید باشد.

IO Hawk  در حال حاضر در سه رنگ سفید ، مشکی و قرمز برای پیشفروش در سایت  iohawk  قرار داده شده و قیمت آن ۱۸۰۰ دلار می باشد.

  1. Samiesteres :

    چرا ین قدر گرون؟ فک کنم با ایفون ۶ قیمت برابر دارن نه؟!

  2. Alireza :

    ایران اومده؟ میتونیم بخریمش؟ الان اینجا؟

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی