نرم افزارهای فوتبالی

     ۱۳۹۳-۰۶-۰۱

اگر شما هم جزء آن دسته از علاقمندان به ورزش هستید که نتایج تیم های محبوبتان را دنبال میکنید ،
در این مطلب تعدادی از نرم افزارهای فوتبالی خوب و کاربردی در این زمینه را معرفی میکنیم تا در این روزها که رقابتهای اروپایی در حال شروع شدن است ، در جریان اخبار و نتایج تیمهای محبوب خود قرار بگیرید.

 

screen568x568 (4)

 

۱_Forza Football

Forza Football یکی از بهترین نرم افزارهای رایگان برای نشان دادن نتایج مسابقات به صورت زنده است که در فروشگاه های اندروید ، آیفون و ویندوز وجود دارد. از امکانات این نرم افزار اعلام گل شدن در بازی ها است. پوشش بیش از ۳۰۰ رقابت از جمله جام ها و رقابتهای  بین المللی ، پخش ویدیو هایی از صحنه های دیدنی بازی بعد و همزمان با بازی و بیوگرافی بازیکنان دیگر امکانات این نرم افزار است.لینک دانلود این نرم افزار در زیر قرار داده شده

دانلود برای آیفون

دانلود برای اندروید

دانلود برای ویندوزفون

 

 

۲_Squawka Football App

Squawka Football App با پوشش لیگ برتر انگلیس ، لیگ اروپا و لیگ آمریکا ، برزیل و مکزیک ، یکی دیگر از نرم افزارهای خوب برای علاقمندان به این لیگها میباشد که اطلاعات بسیار خوبی در این زمینه در اختیار کاربران قرار میدهد. تمامی اطلاعات به صورت همزمان با تغییر نتایج بروزرسانی میشود و در قسمت چت میتوانید با دیگران به بحث بپردازید.

دانلود برای آیفون

دانلود برای اندروید

این نرم افزار برای پلتفرم ویندوز وجود ندارد.

 

 

 

۳_ sportlobster

sportlobster نام نرم افزار دیگری در زمینه فوتبال و ورزشهای دیگر است که با عضویت در شبکه های اجتماعی و داشتن این نرم افزار اخبار روزانه و اطلاعات باشگاه ها را به شکل بهتری خواهید داشت. Sportlobster بیش از ۳۰ ورزش مختلف را پوشش میدهد

دانلود برای آیفون

دانلود برای اندروید

این نرم افزار برای ویندوزفون تولید نشده است.

 

 

 

۴_ Livescore

طرفداران همیشگی فوتبال حتما با نام  آشنایی دارند. Livescore نام سایتی است که با دامنه های مختلف در اینترنت فعالیت میکند . نرم افزار موبایل آن برای اکثر سیستم عامل های تلفن همراه وجود دارد. همچنین Livescore یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای نمایش نتایج زنده فوتبال است که چند ورزش دیگر را هم پوشش میدهد. تقریبا تمام لیگهای معتبر دنیا از جمله لیگ برتر ایران را میتوانید در این نرم افزار مشاهده کنید.با روشن بودن Auto Refresh در قسمت تنظیمات ، نرم افزار خودبخود بعد از چند دقیقه نتایج جدید را نشان میدهد و نیاز به بارگذاری مجدد صفه به صورت دستی وجود نخواهد داشت. Livescore یک انتخاب عالی بین نرم افزارهای رایگان فوتبالی است.

دانلود برای آیفون

دانلود برای اندروید

دانلود برای ویندوزفون

 

 

 

۵_ Goal Live Score

سایت معروف گل که اخبار و نتایج و واشی ورزشی را دنبال میکند نیز در زمینه نرم افزارهای موبایل چند سالی است وارد شده . نرم افزار Goal Live Score از این سایت ، خبرهای فوتبالی را نمایش میدهد. پیش بینی نتایج ، اخبار حواشی فوتبال ، جدول لیگها، جدول نتایج و بازیهای آینده و … از دیگر امکانات Goal Live Score است.

دانلود برای آیفون

دانلود برای اندروید

دانلود برای ویندوزفون

 

 

 

 

۶_Onefootball

Onefootball را میتوان بعد از Livescore پرطرفدارترین نرم افزار فوتبالی رایگان در بین نرم افزارهای موبایل دانست.

یکی از بهترین نرم افزارها برای اعلام اخبار و نتایج و حاشیه های فوتبال. میتوانید تیم های محبوب خود را در یک صفحه داشته باشید و از اخبار آنها با خبر شوید. نتایج زنده ، جدول بازیهای پیش رو ، و جدول رده بندی از دیگر امکانات این نرم افزار است. با امکان چت Onefootbal میتوانید با طرفداران دیگر به گفتگو بپردازید …

این نرم افزار برای آیفون تولید نشده است.

دانلود برای اندروید

دانلود برای ویندوزفون

 

 

 

 

۷_FlashScore

FlashScore نام سایت معروفی است که در پوشش نتایج زنده بسیار قدرتمند است و میتوانید نتایج زنده لیگهای دسته دوم و سوم و حتی منطقه ای کشورهای صاحب فوتبال و لیگ های برتر سایر کشورها را در آن مشاهده کنید. این سایت هم همگام با سایر رقبا در زمینه نرم افزارهای همراه فعالیت خود را آغاز کرده و با ساختن نرم افزاری به همین نام وارد رقابت با همتایانش شده. FlashScore Livescore نام نرم افزار این سایت معروف است که شاید تعداد دانلود های صورت گرفته در فروشگاه گوگل از این نرم افزار به اندازه سایرین نباشد اما در رتبه بندی دارای میانگین بالاتری نسبت به بقیه است.

پوشش بیش از ۹۰۰ رقابت ورزشی از سرار دنیا ، چیزیست که این نرم افزار را منحصر بفرد میکند. جزئیات جداول لیگها تمام ورزشهای در دسترس سایت ، اعلام نتایج ۲۶ رشته ورزشی از جمله فوتبال ، هاکی ، تنیس  و … ، نتایج زنده از ۷ رشته ورزشی از امکانات خوب این نرم افزار است.

این نرم افزار در حال حاضر تنها برای اندروید تولید شده است.

دانلود برای اندروید

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی