صفحه نخست مرورگر اج ویندوز ۱۰

     ۱۳۹۴-۰۶-۲۰

مرورگر جدید Edge مایرکروسافت که همراه با ویندوز ۱۰ روی کامپیوتر شما نصب می شود دارای ظاهر و تنظیمات کاملا متفاوتی نسبت به اینترنت اکسپلورر میباشد. وقتی اولین بار به قسمت تنظیمات این مرورگر بروید شاید دچار سردرگمی شوید به همین دلیل در این آموزش و آموزشهای بعدی تنظیمات و شخصی سازی این مرورگر را مورد بررسی قرار می دهیم.

صفحه نخست مرورگرهای بسیاری از ما سایت گوگل و یا سایتهایی است که بیشتر با آنها سروکار داریم درحالی که صفحه نخست مرورگر اج بصورت پیشفرض صفحه Start آن است که مطالبی از سایت MSN را به نمایش می گذارد. در این مطلب صفحه نخست مرورگر اج را به سایت دلخواهمان تغییر می دهیم. مراحل انجام کار بسیار ساده و به صورت زیر است:

۱_ مرورگر اج را باز کنید و در سمت راست بالا روی آیکن    سه نقطه کلیک کنید .

۲_ در بین منوهایی که به نمایش در آمده اند روی منوی Settings کلیک کنید .

۳_ در میان گزینه هایی که ظاهر می شوند در زیر قسمت Open with گزینه Start page بصورت پیشفرض انتخاب شده است. در این قسمت گزینه A specific page or pages را انتخاب کنید.

۴_ با انتخاب این گزینه منوی جدیدی ظاهر می شود که باید با کلیک روی آن Custom را انتخاب کنید.

۵_ پس از انتخاب Custom دو بخش در زیر آن ظاهر می شوند . ۱_ about:start و ۲_ یک کادر قابل ویرایش که داخل کادر بصورت کمرنگ نوشته شده Enter a new address

۶_ روی علامت ضربدر کنار about:start کلیک کرده و سپس بروی کادر قابل ویرایش کلیک کنید و آدرس سایت مورد نظر خود را در آن وارد کنید  . دکمه enter و یا علامت + کنار کادر را کلیک کنید. ( من سایت www.honartech.ir را وارد کردم ).

edge-home-01

۷_ پنجره مرورگر را ببندید و دوباره باز کنید. می بینید که تغییرات اعمال شده اند.

در این بخش مطالب و آموزشهای بیستری از ویندوز ۱۰ بخوانید.

 

صفحه نخست مرورگر اج ویندوز ۱۰

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی