روشن کردن سریع کامپیوتر

     ۱۳۹۵-۰۸-۰۵

روشن کردن سریع کامپیوتر

روشن کردن سریع کامپیوتر ، روشی پیشنهادی از طرف ویندوز است که کمک می کند بتوانید پس از خاموش کردن کامپیوتر با سرعت بیشتری آن را روشن کنید . انجام این کار بسیار ساده است و با تنظیماتی در قسمت پاور در کنترل پنل به راحتی می توانید سرعت روشن کردن کامپیوتر را افزایش دهید.

برای انجام این کار به کنترل پنل ویندوز بروید. رو Power Options که با آیکن باتری سبز رنگ مشخص شده کلیک کنید تا پنجره Power Options باز شود. در این پنجره و در سمت ستون چپ روی عبارت Choose what the power buttons do کلیک کنید تا پنجره System settings نمایش داده شود.

روشن کردن سریع کامپیوتر

در پنجره System settings (تصویر بالا) و در بالای آن بروی عبارت Change settings that are currently unavailable کلیک کنید تا بتوانید تنظیماتی که در حال حاضر در این پنجره غیر فعال هستند را برای اعمال تغییرات فعال کنید.

روشن کردن سریع کامپیوتر

در پایین این پنجره و در قسمت Shutdown settings گزینه Turn on fast startup (recommended) را تیک زده (مانند تصویر بالا) و در پایین پنجره دکمه Save changes را کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شوند.

با انجام این تنظیمات پس از خاموش کردن کامپیوتر برای روشن کردن مجدد آن فقط کافیست یکی از کلیدهای صفحه کلید را فشار دهید تا کامپیوتر روشن شود.

آموزش های بیشتر از ویندوز ۱۰

  1. سرویس کولر گازی :

    سلام وب سایتتون بسیار عالی و مفید بود متشکرم از آموزش بیسار کاملتون موفق باشید

  2. بابک :

    آقا دمتون گرم سایتتون عالی هست من لذت بردم استفاده کردم ممنون

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی