دهکده رین

     ۱۳۹۴-۰۴-۲۴

رین یک دهکده ماهیگیری و مرکز اداری شهرداری  شهر Moskenes در شهرستان Nordland در کشور نروژ است. این دهکده در جزیره Moskenesøya واقع در مجمع الجزایر Lofoten قرار دارد. این دهکده دارای ۷۲ هکتار مساحت و تراکم جمعیت ۱۰۵۹ نفر در هر یک کیلومتر مربع است و کلیسای Reine در این دهکده واقع شده است.

رین از سال ۱۷۴۳ میلادی یک مرکز تجاری محسوب می شد و امروزه با توجه به اهمیت صنعت گردشگری با وجود اینکه این مکان در جایی دور قرار دارد اما هزاران نفر هر ساله برای تماشای مناطق بکر و دیدنی آن به رین سفر می کنند.

 

دهکده رین یک مقصد فوق العاده در یک مسیر خلوت است که مسافرت را برای گردشگران دلپذیرتر می کند. سالانه هزاران نفر برای تماشای زیبایی های طبیعی این دهکده راهی رین می شوند.

تصویر زیر منظره ای از رین بعد از طوفان برفی در زمستان را نشان می دهد ، زمانی که برف کوه ها را سفیدپوش کرده و آسمان آبی بعد از طوفان . شاید زمانی قبل از طلوع خورشید و یا کمی بعد از غروب آفتاب.

1082123815

 

1082123877

کابین ها و کلبه های ماهی گیری که جایی برای استراحت شبانه ماهی گیران بودند ، امروزه بیشتر برای اسکان گردشگران مشتاق مورد استفاده قرار می گیرند . کلبه هایی مدرن اما با ظاهر و سبک سنتی. برخی از آنها کمی از ساحل فاصله گرفته و در داخل آب قرار دارند، برخی نیز بر فراز سخره های اطراف.

منظره ای زیبا و نفس گیر از بندر ، کوه ها و انعکاس آسمان در آب.

دهکده رین

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی