دستبند هوشمند سونی

     ۱۳۹۳-۰۵-۳۰

SmartBand-Wrist-Straps

دستبند هوشمند سونی یک نوع مچ بند الکترونیکی است که وظیفه نظارت بر فعالیت های بدنی شما را داراست که نتنها سلامتتان را بررسی میکند بلکه جنبه های دیگر زندگیتان را هم در نظر میگیرد.

مانند سایر تجهیزات ثبت فعالیتها، دستبند هوشمند سونی هم برای سنجش میزان حرکت و جابجایی از شتاب سنج استفاده میکند. بدون جی پی اس و یا سنسورهای دیگر چیزی که بیشتر نا امید کننده است ، نداشتن صفحه نمایش برای نشان دادن اطلاعات است و این یعنی تاکید بر استفاده بیشتر از تلفن هوشمند.

مانند Jawbone UP24 ، محصول سونی هم دارای امکان ویبره است که میتواند به عنوان هشدار بدون صدا در صبح برای تماسهای ورودی و یا زمانی که تلفن همراهتان در نزدیکیتان نیست که متوجه تماس شوید، مورد استفاده قرار گیرد.پیش از این ساعتهای هوشمندی وارد بازار شده بودند و با وجود آنها ، این دستبندها چیز جدیدی به همراه نیاورده اند.
مچبند هوشمند سونی

تنها دکمه تعبیه شده روی دستبند قابلیت تغییر حالت از شب به روز و برعکس را فراهم میکند که این تغییر حالت با استفاده از نرم افزار نصب شده داخل گوشی هم اماکن پذیر است. همچنین میتوان از آن به عنوان کنترل کننده موسیقی در حال اجرا و یا دکمه عکس گرفتن به کمک نرم افزارهای مخصوص دوربین و یا برای پیدا کردن تلفن همراه به کمک نرم افزارFind Phone  سونی استفاده کرد.

 

منبع : trustedreviews

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی