دانلود منجر رایگان eagle gate

     ۱۳۹۶-۰۲-۰۱

دانلود منجر eagle gate

دانلود منجر رایگان eagle gate (دروازه عقاب)

دانلود منجر رایگان eagle gate یک نرم افزار رایگان و بسیار مفید است که شما را از داشتن یک نرم افزار مدیریت دانلود کاملا بی نیاز می کند.

نرم افزار های مدیریت دانلود زیادی وجود دارند که بسیاری از آنها شاید رایگان هم باشند. اما وجود برخی از ویژگی ها میتواند دروازه عقاب را منحصربفرد کند.

یکی از ویژگی هایی که در استفاده از دانلود منجر رایگان eagle gate بسیار مورد توجه قرار می گیرد ، امکان دریافت ویدیو های موجود در سایت هایی مانند یوتوب است . با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید ویدیو های موجود در سایت یوتوب را دانلود کنید و در هر زمان که نیاز بود آنها را بصورت آفلاین تماشا کنید.

برخی دیگر از ویژگی های این نرم افزار کاربردی:

  • افزایش سرعت دانلود تا شش برابر با استفاده از تکنولوژی پیشرفته multi-threaded با تقسیم فایل به چندین قسمت و انتقال همزمان همه قسمت ها
  • انجام دانلود ها بصورت هوشمندانه و با کنترل کامل که به شما اجازه می دهد تا بر سرعت دانلود کنترل داشته و آن را در حد متناسب برای خودتان تنظیم کنید. (خاصیت محدودیت سرعت)
  • پشتیبانی از تمام مرورگر های پرکاربرد و شناخته شده . پس از نصب نرم افزار ، اکستنشن هایی به مرورگر اضافه می شوند که کار شما را برای دانلود راحت تر خواهند کرد.
  • ریفرش لینک های منقضی شده . به این ترتیب که اگر لینک دانلود شما دارای زمان محدود باشد پس از منقضی شدن دیگر قادر به دانلود نخواهید بود ، اما این دانلود منجر با داشتن این امکان کمک بزرگی به شما خواهد کرد تا مجبور نباشید فایل مورد نظر را دوباره از اول دانلود کنید و می توانید ادامه دانلود را داشته باشید!
  • امکان خاموش کردن اعلانات (notifications) . با این خصوصیت پس از انجام دانلود دیگر به شما پیغامی نشان داده نمی شود. در زمان انجام بعضی کارها مانند فیلم دیدن ، بازی کردن و یا زمانی که کامپیوتر خود را ترک می کنید و می خواهید پس از پایان دانلود پنجره دانلود برای دیگران نمایش داده نشود این خصوصیت بسیار کاربرد دارد .
  • یکی دیگر از خصوصیات خوب این دانلود منجر ، امنیت آن است . این نرم افزار فایل هایی را که قصد دانلود آنها را دارید از نظر وجود بدافزار ها و کدهای مخرب مورد بررسی قرار می دهد.
  • تغییر ظاهر محیط کاربری به دلخواه شما. شما می توانید محیط این نرم افزار را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید و در پس زمینه آن از تصاویر یا رنگ های مورد علاقه خودتان استفاده کنید.

برای دریافت این نرم افزار مفید و بسیار کاربردی به لینک زیر مراجعه نمایید.

دانلود این نرم افزار از سایت www.eagleget.com

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی