جیبو

     ۱۳۹۴-۰۳-۰۴

Jibo_02

جیبو

همانطور که در طی کمتر از ده سال اخیر موبایل و کامپیوتر تبدیل به بخش جدا نشدنی از زندگی ما شدند ، حالا نوبت ربات هاست . اینبار معرفی کوتاهی از جیبو ، اولین ربات اجتماعی برای خانواده ها که می تواند عکس بگیرد ، پیام ارسال کند ، داستان بگوید و بسیاری از کارهای دیگر . در ادامه معرفی ربات ها اینبار نوبت به یک ربات کوچک دیگر می رسد که شاید روزی عضوی از خانواده شما شود.

توانایی های جیبو :

دیدن

دو دوربین با رزولوشن بالا صورت های مختلف اعضای خانواده را تشخیص داده ، عکس میگیرند و امکان برقرایی تماس تصویری را فراهم می کنند .

شنیدن

میکروفون های ۳۶۰ درجه ای و پردازشگر زبان انسانی به شما این امکان را می دهد که در هرکجای خانه هستید بتوانید با جیبو حرف بزنید.

صحبت کردن

با دارا بودن این امکان جیبو میتواند کارهایتان را بیادتان بیاورد ، به این طریق دیگر چیزی را فراموش نخواهید کرد.

یادگیری

الگوریتم های هوش مصنوعی جیبو ترجیحات و اولویت های شما را یاد می گیرند و خودشان را با زندگی شما هماهنگ می کنند.

 

Jibo_03

کمک کردن

جیبو مانند یک دستیار شخصی به شما کمک می کند تا هر کاری را به ساده ترین و راحت ترین شکل ممکن انجام دهید.

جیبو برای تمام اعضای خانواده مفید است و به همه کمک می کند. به بزرگترها در خانه کمک می کند تا با سایر اعضای خانواده هماهنگ تر باشند ، مهم نیست که اعضای مسن تر خانواده شما چیز زیادی از تکنولوژی نمیدانند ، جیبو به آنها کمک می کند.

جیبو برای کودکان هم برنامه هایی دارد ، داستان گویی ، بازی با کودکان ، پخش انیمیشن و پخش صوت که با استفاده از این امکانات به کودکان آموزش هم می دهد.

به نوجوانان و جوانان خانواده کمک می کند تا به روشهای جدیدتر ، جالب تر و شگفت انگیزتری با دوستانشان در ارتباط باشند.

یکی دیگر از امکانات بسیار خوب جیبو این است که به شما به عنوان یک توسعه دهنده این امکان را می دهد تا برنامه های مفید خود را با افراد دیگری که جیبو دارند به اشتراک بگذارید ( مانند فروشگاه های نرم افزار که برای اندروید ، ویندوز فون و آیفون وجود دارند ).

جیبوی شما قابلیت اتصال به جیبو های دیگر ، وای فای ، کامپیوتر شخصی و تلفن های همراه را دارد. با دارا بودن این امکانات می توانید حدس بزنید که چه کارهایی از دست این ربات کوچک بر می آید.

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی