منبع: جمهوریت

فراخوان مشمولان سرباز معلم در تیر ماه 97

21 June 2018, 11:19 am

سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان سرباز معلم که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول تیرماه 1397 می باشند را به انجام خدمت سربازی فراخواند.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

شهادت 2 مرزبان در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر

21 June 2018, 10:52 am

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به کشف بیش از یک تن و 100 کیلوگرم انواع مواد مخدر در دو درگیری مسلحانه از شهادت دو تن از مرزبانان هنگ مرزی زابل خبر داد.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

منازل مددجویان زلزله‌زده بدون دریافت هزینه ساخته می‌شود

21 June 2018, 10:41 am

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: بردباری و صبوری مردم زلزله زده به مسئولین امر بازسازی قدرت حرکت و تصمیم گیری می دهد.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

سهم شهرداری‌ها از محل مالیات بر ارزش افزوده به 50 درصد برگردد

21 June 2018, 8:56 am

شهردار تهران از دیدار با رییس بنیاد مستضعفان درباره ساخت پلاسکوی جدید خبر داد و گفت:‌ در این دیدار مقرر شد نقشه‌های ساختمان جدید به تایید شهرداری تهران برسد و براساس نقشه‌های تایید شده احداث شود.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

نیازی به اعزام دختران شین آبادی به خارج از کشور نیست

21 June 2018, 8:36 am

معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت تاکید کرد: با تامین برخی امکانات در زمینه جراحی در بیمارستان حضرت فاطمه (س)، اقدامات درمانی و جراحی آنها ادامه یافته و می‌توان گفت که دیگر نیازی به اعزام آنها به خارج از کشور نخواهد بود.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

حضور خانواده‌ها در ورزشگاه با دستور رئیس‌جمهور

21 June 2018, 8:18 am

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور که شب گذشته برای تماشای بازی تیم ملی ایران به ورزشگاه آزادی رفته بود، بااشاره به حضور زنان و خانواده‌ها در ورزشگاه، نوشت: دستور شخص رئیس جمهور منجر به بازگشایی در ورزشگاه آزادی شد.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

چگونه از تولد نوزاد تالاسمی پیشگیری کنیم؟

21 June 2018, 7:27 am

تالاسمی یک بیماری خونی مادرزادی و ژنتیکی است که در آن اختلال در ساختار گلبول قرمز وجود داشته و از والدین به فرزند منتقل می‌شود.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

جزای استعمال سیگار در اماکن عمومی چیست؟

21 June 2018, 6:19 am

اسـتعمال دخانیـات بـه عنـوان یکـی از مهم‌تریـن عوامـل مـرگ و میـر در جهـان شــناخته شــده و در ســال‌های اخیــر مصــرف آن رواج گســترده‌ای داشــته اســت. بــا افزایــش مصــرف مــواد دخانــی، عــوارض و آثــار زیانبــار آن نیــز فزونــی می‌یابــد و این درحالیست که افــراد کمابیــش بــا شــکل مســتقیم و مشــهود تضییــع حقــوق شــهروندی بــه وســیله مصــرف دخانیــات آگاهنــد.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

دفترچه بیمه چک سفیدامضا نیست

20 June 2018, 11:59 am

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه دفترچه بیمه درمانی چک سفید امضا نیست که انتظار داشته باشیم که بیمه‌ها هر هزینه‌ای که تعیین می‌شود پرداخت کنند، اظهار کرد: باید به بیمه‌ها حق بدهیم که محدودیت‌هایی برای هزینه‌های غیرضروری اعمال کنند.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

جزییات ثبت‌نام کارت‌بلیت خبرنگاران

20 June 2018, 11:45 am

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جزییات ثبت‌نام کارت‌بلیت حمل‌ونقل عمومی برای خبرنگاران را اعلام کرد.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

مدرسه "معین" تعطیل شد

20 June 2018, 11:09 am

در پی تشکیل جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهر تهران مجوز فعالیت واحد آموزشی دوره اول متوسطه غیردولتی غرب تهران لغو شد.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

تمهید قاچاقچیان «تریاک» و «هروئین» را ارزان نکرد

20 June 2018, 8:19 am

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به کشف ۲۱۲ تن ماده مخدر در سه ماه نخست امسال از افزایش ۱۳درصدی کشف قرص‌های روانگران نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

تسویه 3 مرحله‌ای پاداش پایان خدمت بازنشستگان 96

20 June 2018, 7:43 am

وزیر آموزش و پرورش از پرداخت سه مرحله‌ای پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته شده این وزرتخانه در سال 96 تا 15 شهریور سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

برخورداری پناهندگان از بیمه سلامت

20 June 2018, 6:58 am

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: با کمک کمیساریای پناهندگان و وزارت بهداشت در طول سه سال گذشته توانستیم جمعیت عظیمی از پناهندگان را تحت پوشش بیمه سلامت دربیاوریم. به طوری که همه پناهندگان در کشور می توانند از خدمات بیمه سلامت برخوردار باشند.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

پرونده "تجاوز در ایرانشهر" در مرحله تحقیق است

20 June 2018, 6:39 am

رئیس پلیس آگاهی ناجا جزئیات بیشتر از پرونده تجاوز در ایرانشهر را تشریح و اعلام کرد که ماجرا آن طوری که در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شده بود نیست.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

اعلام حکم قطعی پرونده "کیارستمی" تا ۲ هفته آینده

20 June 2018, 5:29 am

معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده پزشکی "عباس کیارستمی" را تشریح کرد.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

صدوردستورالعملی درباره«یونیفرم» دانش‌آموزان

19 June 2018, 9:44 am

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سامانه شهریه مدارس به گونه‌ای طراحی و آماده شده است که مدارس به هیچ عنوان امکان اخذ شهریه بالاتر را از اولیاء نخواهند داشت گفت: اگر شهریه‌ای که اخذ می شود با شهریه مصوب مغایر باشد پیامکی برای اولیاء ارسال می‌شود که می‌توانند بر اساس آن اعتراض کنند.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

تشدید جلوگیری از ورود موتورسیکلت‌ها به تونل‌های شهری

19 June 2018, 9:09 am

به دنبال تصادف مرگبار روز گذشته در تونل توحید تهران نظارت برای ممنوعیت ورود موتورسیکلت به تونل‌های شهری با شدت بیشتری در حال انجام است.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

الزام معلمان مدارس ابتدایی به دریافت کارت صلاحیت حرفه‌ای

19 June 2018, 7:57 am

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال معلمان مدارس ابتدایی غیردولتی باید حتما دارای کارت صلاحیت حرفه‌ای باشند. این طرح سال آینده برای معلمان متوسطه اجرا می‌شود.

ادامه خبر
منبع: جمهوریت

ثبت نام اتباع فاقد هویت منوط به کارت حمایت تحصیلی

19 June 2018, 7:16 am

ستاد ثبت نام مدارس وزارت آموزش و پرورش در قالب بخشنامه‌ای خطاب به مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها روند ثبت نام در سال تحصیلی جدید را تشریح و اعلام کرد.

ادامه خبر
دسته بندی ها
اخبار برگزیده