منبع: تسنیم
11 November 2019, 3:31 pm

ماجرای پیشنهاد "نوبخت" به اجلاس صداوسیما برای بودجه 1399

معاون رییس جمهور در اجلاس صداوسیما به بودجه منتظر هستم در آینده نزدیک از اقدام‌شان بنده را مطلع کنند؛ ما تا 15 آذر ماه بودجه را به مجلس ارائه خواهیم داد.

ادامه خبر
منبع: تسنیم
11 November 2019, 2:42 pm

حمایت از سوت زن‌ها؛ یک گام به پیش/ تسنیم، جوان، فرهیختگان و ستاد امر به معروف اعلام کردند که از سوتزنها حمایت جدی می‌کنند

در شرایطی که مجلس قانون حمایت از سوت‌زنی را معطل نگه داشته است، برخی نهادها بخصوص رسانه‌ها و ستاد امر به معروف و نهی از منکر اعلام کرده‌اند که از گزارشگران فساد حمایت می‌کنند. این یک گام اجتماعی مهم در حمایت از گزارشگری فساد در ایران است

ادامه خبر
منبع: تسنیم
11 November 2019, 2:37 pm

تاانتخابات| عدم کاندیداتوری حدادعادل/ آغاز بکار ستاد انتخاباتی اصلاح‌طلبان

افتتاح رسمی ستاد انتخابات کشور از سوی رحمانی فضلی، اعلام خبر عدم حضور غلامعلی حداد عادل در انتخابات و ادامه کشمش‌ در جریان اصلاحات بر سر طرح سامانه رای‌سنجی اصلاح‌طلبان از مهمترین اخبار انتخاباتی امروز (دوشنبه) بود.

ادامه خبر
منبع: تسنیم
11 November 2019, 1:32 pm

وزیر بهداشت در جیرفت: داروهای اساسی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز کشور را فراهم کردیم

گروه استان‌ها- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جیرفت با اشاره به اینکه بیش از 70 درصد داروهای ما تولید داخل است، گفت: داروهای اساسی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز کشور را فراهم کردیم.

ادامه خبر
منبع: تسنیم
11 November 2019, 1:17 pm

نام‌نویسی کاروان‌های حج 99 از بهمن‌ ماه آغاز می‌شود

در جلسه شورای برنامه‌ریزی بعثه مقام معظم رهبری اعلام شد که طبق برنامه‌ریزی انجام‌ گرفته، ثبت‌نام زائران حج 99 از بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

ادامه خبر
منبع: تسنیم
11 November 2019, 12:54 pm

سید حسن نصرالله: آمریکا تروریسم مالی را در قبال لبنان اعمال می‌کند/ تا برافراشتن پرچم پیروزی از پانخواهیم نشست

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت روز شهید مقاومت لبنان تصریح کرد امروز مقاومت در اوج قدرت و حضور و اهمیت خود به عنوان بخشی از محور مقاومت در منطقه است.‎

ادامه خبر
منبع: تسنیم
11 November 2019, 12:47 pm

گزارش| آیا اصلاح‌طلبان رادیکال واقعاً ضدجنگ‌اند؟

نگاهی به گذشته جریان اصلاحات نشان می‌دهد برخلاف آنچه این روزها تلاش می‌کنند از خود یک چهره صلح‌طلب نشان دهند، در مقاطعی کشور را تا مرز جنگ پیش بردند و اگر تدابیر رهبر معظم انقلاب و برخی دلسوزان نظام نبود ممکن بود شرایط ایران را بحرانی کنند.

ادامه خبر
منبع: تسنیم
11 November 2019, 12:40 pm

اندیشکده| بروکینگز: مردان بله‌قربان‌گو دولت ترامپ را تشکیل داده‌اند

یک اندیشکده آمریکایی با اشاره به برخی مخالفت‌های صورت گرفته در دولت آمریکا و اخراج برخی مقامات این دولت بلافاصله بعد از اینگونه مخالفت‌ها به ویژه در حوزه سیاست خارجی، نوشت: ترامپ صرفا آن دسته از مقاماتی را در دولتش راه می‌دهد که بله‌قربان‌گو باشند.

ادامه خبر
منبع: تسنیم
11 November 2019, 12:17 pm

وزیر نیرو در کرمان: پروژه انتقال آب از خلیج فارس به استان کرمان در حال اجراست‌

گروه استان‌ها ـ وزیر نیرو با اشاره به اینکه در سفر دولت تدبیر و امید به استان کرمان هزار و 800 میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق افتتاح شد گفت: پروژه انتقال آب از خلیج فارس به استان کرمان در حال اجراست.

ادامه خبر
منبع: تسنیم
11 November 2019, 12:07 pm

لاوروف: ارتش سوریه باید سریعاً بر سراسر خاک این کشور کنترل یابد

وزیر خارجه روسیه با انتقاد از تغییر زیگزاگی سیاست آمریکا در قبال سوریه که تنها باعث تحریکات جدایی طلبانه می‌شود، تأکید کرد که تنها کنترل سریع ارتش سوریه بر سراسر خاک این کشور می‌تواند مشکلات در سوریه را پایان دهد.

ادامه خبر
اخبار برگزیده