منبع: تدبیر و امید

۲۵۱۶ ابتلا و ۶۳ فوتی جدید کرونا در کشور / ۷ استان در وضعیت هشدار

31 May 2020, 9:59 am

دکتر کیانوش جهانپور گفت: از دیروز تا امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۵۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

تصاویر/خائیز در آتش

31 May 2020, 9:50 am

منطقه حفاظت‌شده «خائیز» از روز پنجشنبه - هشتم خرداد - دچار آتش‌سوزی گسترده شده است. آتش‌سوزی جنگل‌ها این روزها استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان را درگیر کرده است و در روزهای اخیر هم منطقه وشگان بوشهر را در بر گرفته بود. این تصاویر مربوط به آتش‌سوزی در حوالی بهبهان بوده و شامگاه شنبه و صبح یکشنبه (١٠ و ۱۱ خرداد ٩٩) تهیه شده است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

لزوم حمایت از بنگاه‌های اقتصادی آسیب دیده از کرونا

31 May 2020, 9:37 am

برخی بانک‌ها از جمله بانک کشاورزی این بخشنامه را اجرایی کردند و برخی نیز با استناد به تبصره1 اشکالاتی را بر این امر وارد کردند. منتهی از آنجا که مبدأ حمایت از واحدهای تولیدی هستند نگاه جامع‌تر بانک‌ها به بخشنامه‌ها مطالبه جدی است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

هشدار فیفا جدی است/ "کمیته عادی‌سازی" جایگزین هیات رییسه می‌شود

31 May 2020, 9:31 am

سابقه تعیین کمیته عادی سازی از سوی فیفا وجود دارد و این اتفاق در مورد کشورهای مختلفی نیز رخ داده و اگر در مورد فدراسیون فوتبال نیز اساسنامه مربوطه و ۸۰ ایراد وارد شده اصلاح نشود امکان جایگزین کردن کمیته عادی سازی به جای هیات رییسه فدراسیون فوتبال برای تعیین تکلیف اساسنامه وجود دارد.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

معاون وزیر بهداشت:کرونا همچنان با قدرت در گردش است / ماسک بزنید

31 May 2020, 9:22 am

به هیچ وجه نیاز نیست که از ماسک‌های N۹۵، سه لایه و غیره استفاده شود، حتی می‌توان از یک پارچه ساده هم استفاده شود. همه می‌توانند با روش‌های ساده ماسک‌های قابل شستشو و قابل ضدعفونی داشته باشند. بنابراین تاکید ما استفاده از ماسک بویژه در جمع‌هاست.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

شاخص بورس دوباره به زیر یک میلیون برگشت

31 May 2020, 9:20 am

در این بازار، سنگ آهن گوهر زمین و بانک دی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مستقیم و در مقابل گروه سرمایه‌ گذاری میراث فرهنگی، پتروشیمی زاگرس، فولاد هرمزگان جنوب، توسعه مولد نیروگاه جهرم و صنایع ماشین‌های اداری ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

ادامه خبر
اخبار برگزیده