منبع: تدبیر و امید

مهلت 4 هفته‌ای مسؤولان استانبول به اتباع سوری

23 July 2019, 8:11 am

نتایج پژوهشی که هفته گذشته دانشگاه استانبول ارائه کرد، نشان داد، میزان شهروندان ترکیه‌ای ناراضی از حضور سوری‌ها از ۵۴.۵ درصد به ۶۷.۷ درصد در سال ۲۰۱۹ رسیده است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

فتاح: نگذاریم فقرا زیر دست و پا له شوند/ کمیته امداد جای سیاسی کاری نیست

23 July 2019, 8:09 am

پرویز فتاح در مراسم تودیع و تکریم خود و معارفه رئیس جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) که امروز در محل این نهاد رگزار شد با بیان اینکه اجماع ملی حول نقش کمیته امداد در کشور شکل گرفته است، گفت: شعار ما در بدو ورود به امداد تلاش برای افزایش اعتماد عمومی مردم بود و امروز همه شواهد در تحقق این امر گواهی می‌دهد.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

مدیر زیمنس: ترامپ وجهه نژادپرستی آمریکا شده

23 July 2019, 8:05 am

توییت کایزر در واکنش به شعار حامیان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در گردهمایی کارولینای شمالی بود که از رئیس‌جمهوری آمریکا می‌خواستند تا ایلهان عمر، زن مسلمان عضو کنگره آمریکا را به کشورش بفرستد. حامیان ترامپ شعار می‌دادند: او را پس بفرست!

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

دعوای تکراری رسانه‌ها با ترامپ: اعلام و تکذیب

23 July 2019, 8:04 am

در آوریل سال جاری میلادی، شبکه خبری ان.بی.سی نیز گزارش داد، بخشی از این حصارکشی در مرز جنوبی که بخش نخست دیوار مرزی ترامپ است،‌ در حقیقت بخشی از پروژه تایید شده در دوران باراک اوباما، رئیس جمهوری قبلی ایالات متحده محسوب می‌شود.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

رونمایی از 10 محصول فناورانه پزشکی

23 July 2019, 8:03 am

با ارتقای سطح این رویداد از استانی به ملی در سال جاری، تلاش خواهد شد تا این رویداد در سال آینده به شکل بین‌المللی برگزار شود؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در این رویداد یک هفته قبل از برگزاری تعیین شده است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

یک برنامه غذایی برای کاهش خطر دیابت

23 July 2019, 8:02 am

یکی از محققان این مطالعه از دانشکده سلامت عمومی هاروارد گفت: الگوهای تغذیه‌ای گیاهی در سال‌های اخیر مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته و به همین دلیل ضروری است تاثیر این رژیم غذایی بر خطر ابتلا به دیابت تعیین شود.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

از سرگیری پروازهای مسافربری فرودگاه پیام

23 July 2019, 8:00 am

همچنین طبق توافقی که با وزیر راه داشته ایم، فردا مشکل حقوقی فرودگاه پیام در دولت با ۲ فوریت مطرح و امیدواریم مصوب شود چرا که ۲ وزارتخانه منعی برای فعالیت مسافری این فرودگاه ندارند.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

بیرانوند گزینه جایگزینی سیریگو در تورینو +عکس

23 July 2019, 7:34 am

این در حالی است که دروازه‌بان شماره یک این تیم ایتالیایی سالواتوره سیریگو است که چندین سال دروازه بان پاری‌سن‌ژرمن فرانسه و نیمکت‌نشین بوفون در تیم ملی ایتالیا بوده است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

شرکت چینی، در دوره اوباما نیز تحریم شده بود

23 July 2019, 7:27 am

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرده که همه دارایی‌های این شرکت نفتی در آمریکا مسدود خواهد شد و خانم لی، رئیس اجرایی این شرکت نیز حق سفر به آمریکا را نخواهد داشت.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

دانش‌آموزان ایرانی در المپیاد جهانی 6 مدال گرفتند

23 July 2019, 7:26 am

در این دوره از مسابقات، شایان طلایی موفق به کسب مدال طلا، سید محمدمهدی حاتمی و علی میرزایی اناری موفق به کسب مدال نقره شدند. امیرعباس محمدی، فراز قهرمانی و کیان شمسایی نیز توانستند مدال برنز این رقابت‌ها را به دست آورند.

ادامه خبر
اخبار برگزیده