منبع: تدبیر و امید

اردوغان: با روحانی درباره سوریه گفتگو کردم

22 November 2017, 2:56 pm

رییس‌جمهور ترکیه با تاریخی دانستن نشست سه‌جانبه سوچی در مورد بحران سوریه، گفت که پیش از این نشست در دیداری دوجانبه با روحانی در مورد بحران سوریه گفت‌وگو کرده است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

گردش به چپ اصولگرایان در مسیر مقبولیت

22 November 2017, 2:45 pm

«این قبیل اتفاقات زمان‌بر هستند. حدود سی سال وقت صرف شد تا مردم به صادق زیبا کلام اعتماد کنند. بنابراین در رابطه با جریان تندرو اهمیت زمان وجود دارد و به زمان نیاز دارند تا مردم موضع گیری ها و جهت گیری های آن را ببیند ما در نهایت از وضعیت کنونی خارج خواهیم شد. »

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

اجرای کمپین"به احترام هم" در بانک ملت

22 November 2017, 2:43 pm

براین اساس و با توجه به تحقیقات انجام شده و درنظرگرفتن دغدغه مشتریان، بانک ملت طرح محدوده حریم خصوصی خودپرداز را طراحی و اجرا کرده است تا گامی در جهت فرهنگ استفاده صحیح از خدمات خودپرداز برداشته باشد.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

اخطار شدید روسیه به «گوگل»

22 November 2017, 2:43 pm

رگولاتوری مخابراتی روسیه در مورد احتمال کاهش رتبه برخی سایت‌های خبری وابسته به دولت این کشور در جستجوگر گوگل به اریک اشمیت مدیرعامل شرکت آلفابت هشدار داده است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

سرپرست مدیریت حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

22 November 2017, 2:35 pm

«با عنایت به سوابق روشن و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مشاور مدیرعامل و سرپرست مدیریت حقوقی، امور قراردادها و املاک منصوب می‌شوید. امید است با عنایات خداوند متعال در انجام وظایف محوله، پیوسته موفق و موید باشید».

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

دیدار نماینده معاون دکتر روحانی با محمدعلی کشاورز +عکس

22 November 2017, 2:29 pm

نماینده معاون اول رئیس جمهور به دیدار «محمدعلی کشاورز» بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون رفت.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

نرخ تورم در آبان ماه

22 November 2017, 2:28 pm

تورم نقطه به نقطه در کل کشور، مناطق شهری و روستایی، به ترتیب ٩.٦، ٩.٥ و ۱۰ درصد بوده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل، ٠.٩ واحد درصد افزایش یافته است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

مدیر عامل جدید سایپا:کار محور هستم

22 November 2017, 2:26 pm

در این مراسم مهندس محسن قاسم جهرودی با اشاره به حضور 25 ساله خود در صنعت خودرو گفت: صنعت خودرو صنعت پرکاری است. در این صنعت بسیار سخت کار و تلاش کردم و توانسته ام تمامی شرایط را تجربه کنم.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

رئیس مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدای بانک ملی منصوب شد

22 November 2017, 2:23 pm

بارانی با تاکید بر این که بانک ملی ایران به منظور ساماندهی، سرعت دادن و بهبود بخشیدن خدمت رسانی به ایثارگران و جانبازان مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدای بانک را ایجاد کرده است، اظهار کرد: مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، خلاء چنین مرکزی را در بانک احساس و بر تاسیس آن اصرار کردند تا امور این بخش بهتر پیش برود.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

بازدید مدیرعامل بانک شهر از مناطق زلزله زده غرب کشور

22 November 2017, 2:19 pm

در این بازدید، پورزرندی با استاندار کرمانشاه دیدار و به منظور بررسی و احصای نیازهای منطقه آسیب دیده در جریان روند رسیدگی به آن قرار گرفت.

ادامه خبر
اخبار برگزیده