منبع: تدبیر و امید

مهدی شیخ نماینده تهران :شبنامه علیه روحانی توسط کارمندان مجلس پخش شد

11 November 2019, 3:44 pm

علی اصغر یوسف‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ «آقای ذوالنوری نماینده قم بیانیه‌ای را درباره‌ی سخنان روز گذشته آقای روحانی در یزد تنظیم کرده بود که برای توزیع باید به تایید هیات رئیسه می‌رسید و من به عنوان مسئول اداری این کار اجازه توزیع این بیانیه را دادم.»

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

بحران اسپانیا به نفع راستگراهای افراطی تمام شد

11 November 2019, 3:37 pm

کارشناسان می‌گویند راست‌های افراطی با داشتن ۵۲ کرسی، احتمالا قدرت مانور قابل توجهی در پارلمان به دست می‌آورند. آنها احتمالا می‌توانند در کمیته رئیس پارلمان عضو داشته باشند و در صحن پارلمان سوال‌های بیشتری علیه دولت آینده اسپانیا طرح کنند و به این ترتیب نفوذ خود را گسترش دهند.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

داعشی ها یک اسقف را در شمال سوریه کشتند

11 November 2019, 3:36 pm

حملات ترکیه به شمال سوریه، پس از توافق آتش بس میان ترکیه و آمریکا به طور موقت متوقف شد و آنکارا به شبه نظامیان کُرد سوریه ۵ روز مهلت داد که تا عمق ۳۲ کیلومتری از مرز ترکیه عقب نشینی کنند.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

رئیس کل بانک مرکزی: رشد صنایع بورسی، موید تداوم توسعه غیرنفتی کشور است

11 November 2019, 3:26 pm

در این جلسه به دلیل جلسات کارشناسی مداوم بین بانک مرکزی و بخش غیردولتی (اتاق‌های سه گانه) در ماه‌های گذشته، ‌حجم مواردی که مطرح شد، به حداقل خود رسیده بود که موجب خوشحالی و امیدواری بود.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

لاهه، هلند را به پذیرش فرزندان زنان داعشی ملزم کرد

11 November 2019, 3:21 pm

وکلای مدافع ۲۳ زن هلندی پیوسته به داعش، روز جمعه از یکی از قضات هلندی خواستند دستور بازگرداندن آنها و ۵۶ فرزندشان از اردوگاه‌های مستقر در سوریه را صادر کند.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

داورزنی استعفا کرد

11 November 2019, 3:20 pm

هفته گذشته زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون والیبال اعلام شد. قرار است این انتخابات ۲۹ آبان برگزار شود و محمدرضا داورزنی هم یکی از نامزدهای کسب کرسی ریاست است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

وزیران خارجه ایران و قزاقستان دیدار کردند

11 November 2019, 3:17 pm

ظریف در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه اوراسیا با موضوع " پارادایم ها و گفتمان های نوین در جهان معاصر" سخنرانی کرد و به سوالات چند تن از دانشجویان پاسخ داد.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

مرگ 2 نفر برای انفجار مخزن بنزین کامیون

11 November 2019, 3:16 pm

بسیاری از کارفرمایان و جوشکاران گمان می‌کنند که با شست‌و شوی ساده، این تانکرها از هرگونه بخار و عوامل اشتعال‌زا تهی می‌شود در حالی که رفع آلودگی تانکرهای سوخت مستلزم بهره‌گیری از تکنولوژی و رعایت نکات ایمنی است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

گزارش دادگاه عامری و چند متهم اقتصادی دیگر

11 November 2019, 3:12 pm

نماینده دادستان خطاب به متهم عامری گفت: شما امروز می‌گویید با خدا معامله کرده‌اید، یاد مستاجری بیفتید که به واسطه افزایش نرخ ارز نمی‌توانست اجاره منزلش را پرداخت کند، اگر مطلع نبودید برای آن دلیل بیاورید. شما در قرارداد ذی نفع بودید.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

سید حسن نصرالله: ترامپ برای نفت سوریه مانده است/ جنگ آمریکا علیه ایران 99 درصد منتفی است

11 November 2019, 3:08 pm

دبیرکل حزب الله در خصوص جنگ علیه ایران نیز گفت: برخی بر روی جنگ آمریکا علیه ایران حساب باز می‌کردند و من در اینجا می‌گویم که این امر ۹۹ درصد منتفی شده است. ایران پایداری کرده و دشواری مرحله خروج ترامپ از برجام را پشت سر گذاشت. ترامپ همچنان نشسته و منتظر گوشی تلفن برای پاسخ به تماسی از ایران است. استراتژی ترامپ در ایران شکست خورده است.

ادامه خبر
اخبار برگزیده