منبع: تدبیر و امید

دبیرکل ناتو: به دنبال جنگ سرد جدید نیستیم

26 May 2019, 12:48 pm

با وجود بالا گرفتن تنش میان آمریکا و روسیه بر سر پیمان منع موشک‌های میان‌برد، دبیر کل ناتو می‌گوید غرب به دنبال جنگ سرد تازه نیست.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

اعمال شب بیست‌ویکم ماه مبارک رمضان

26 May 2019, 12:44 pm

شب‌ قدر که برتر از هزار ماه است، جلوه‌ای روشن از مهربانی و رأفت بی‌انتهای خدای متعال است، زیرا حضرت حق همیشه برای بخشیدن بندگان خویش از هر بهانه‌ای استفاده می‌کند. چنانکه آمدن ماه مبارک رمضان برای همه ما فرصت آمرزش است و صد البته رسیدن به شب‌های قدر نور علی نور دیگری برای ماست که از این شرایط برای توبه، ترک معصیت و قرب الهی بهره ببریم و به سمت خدا برگردیم.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

اعتراض پرسپولیس به رای کمیته اخلاق

26 May 2019, 12:43 pm

مدیر امور حقوقی باشگاه گفت: امروز با تنظیم لایحه‌ای و با لحاظ قرار دادن مقررات و قوانین موضوعه در راستای نقض رأی کمیته اخلاق، نسبت به استیناف خواهی اقدام شد و درخواست پرسپولیس تقدیم فدراسیون فوتبال ایران شد.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

استاندار تهران: برخی با وجود درآمدهای چند صد میلیونی مالیات نمی دهند

26 May 2019, 12:42 pm

محسنی بندپی، استاندار تهران گفت: مالک ساختمانی ماهانه ۷۰۰ میلیون تومان اجاره دریافت می‌کند، اما مالیاتی نمی‌پردازد که این افراد باید شناسایی شوند.برنامه خاصی برای اخذ مالیات از دستگاه های مختلف ساماندهی شده است اما روز به روز نیازمند این هستیم که از روش های علمی تر و تخصصی تر استفاده کنیم.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

فیلم/ شکنجه کارگر آفریقایی توسط یک سعودی

26 May 2019, 12:37 pm

فیلمی به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد یک کارفرمای سعودی به طرز وحشیانه اقدام به شکنجه کارگر آفریقایی می‌‎کند. این فیلم خشم حامیان حقوق بشر را برانگیخته است.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

سوختن ۱۰۰ هکتار مزرعه در کازرون

26 May 2019, 12:33 pm

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از وقوع آتش سوزی در ۱۰۰ هکتار از اراضی گندم و جو واقع در روستای آبگینه آن شهرستان خبر داد.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

گزینه جانشینی ترزا می: برای برگزیت بدون توافق هم باید آماده باشیم

26 May 2019, 12:26 pm

وزیر پیشین برگزیت گفت که اگرچه ترجیح می‌دهد برای خروج کشورش از اتحادیه اروپا توافقی صورت بگیرد اما لندن باید برای خروج بدون توافق هم آمادگی داشته باشد.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

سخنگوی وزارت خارجه: هیچ گفتگوی مستقیم یا غیرمستقیمی بین ایران و آمریکا وجود ندارد

26 May 2019, 12:20 pm

سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اخبار منتشر شده به نقل از یک مقام کویتی مبنی بر آغاز گفتگوی ایران و آمریکا را قویاً رد کرد و گفت: هیچ گفتگوی مستقیم یا غیرمستقیمی بین ایران و آمریکا وجود ندارد.

ادامه خبر
منبع: تدبیر و امید

فعالیت مافیای واردات شکر؛ بدون دردسر!

26 May 2019, 12:12 pm

به همین خاطر است که ما می‌بینیم در رسانه ملی خودمان اعلام می‌کنند در بندر امام ۱۳۰ هزار تن شکر تخلیه شده و دو کشتی دیگر هم در راه است که شکر از خارج وارد کند. اگر تمام این پازل‌ها را کنار هم بگذارید می‌بینید چه در مورد گروه ملی فولاد اهواز و چه در مورد کشت و صنعت هفت‌تپه، توطئه در جریان بوده است.»

ادامه خبر
اخبار برگزیده