بانک تلگرام و اینستاگرام

     ۱۳۹۶-۰۱-۳۰

بانک تلگرام و اینستاگرام

بانک تلگرام و اینستاگرام

بانک تلگرام و اینستاگرام نام یک اَپلیکیشن اندرویدی مفید برای دوستداران و کاربران دو اَپلیکیشن اینستاگرام و تلگرام است .

هدف

هدف اصلی طراحی این نرم افزار ایجاد یک بانک اطلاعاتی از صفحات اینستاگرامی و کانالها و گروه های تلگرامی است تا بخصوص تفاوتی بین صفحات رسمی و ساختگی ( فیک ) وجود داشته باشد و این مرجعی باشد برای حصول اطمینان از جعلی نبودن صفحه ، کانال و یا گروه …

کاربرد

این اَپلیکیشن از دو جهت برای شما مفید خواهد بود ، اگر به دنبال صفحه اینستاگرامی یا کانال تلگرامی و یا گروه تلگرامی خاصی هستید ، بهترین راه برای پیدا کردن موارد واقعی و غیر ساختگی (فیک) همین نرم افزار است (برای افراد شناخته شده که معمولا چندیدن صفحه ساختگی وجود دارد که توسط شخصی دیگر و با هدفی دیگر ساخته شده و توسط خود فرد اداره نمی شود). بانک تلگرام و اینستاگرام

اما از جهت دیگر اگر شما یک کانال ، گروه و یا صفحه اینستاگرامی دارید و می خواهید به دیگران معرفی کنید و یا در اختیار عموم قرار دهید ،اَپلیکیشن بانک تلگرام و اینستاگرام یکی از بهترین راه ها برای این کار است. توجه داشته باشید که این یک اَپلیکیشن کاملا رایگان است و برای ثبت در آن نیاز به هیچ هزینه ای ندارید!

روش استفاده

برای ثبت کانال تلگرامی ، گروه تلگرامی و یا صفحه اینستاگرامی خود و یا دیگران و همچنین شرکت ها و مراکز دولتی و غیر دولتی شناخته شده  و … می توانید از بخشی از نرم افزار که برای این موضوع در نظر گرفته شده استفاده کنید. در تصویر زیر بخش مورد نظر با دکمه نارنجی نشان داده شده .

برای پیدا کردن کانال ها و یا گروه ها تلگرامی و همچنین صفحات اینستاگرامی مورد نظر خودتان ، می توانید به هریک از بخش های مورد نظر که در تصویر بالا مشخص است بروید. نتیجه بصورت لیستی از صفحات برای شما به نمایش در می آید. (تصویر پایین)

بررسی ، تایید ، نظارت

با توجه به روند تایید موجود پیش از نمایش عمومی صفحات ، احتمال وجود موارد نادرست کمتر شده ، ضمن اینکه امکان گزارش و اعلام تخلف که در نرم افزار قرار دارد باعث می شود تا نظارت همگانی هم بر این صفحات وجود داشته باشد .

دریافت

برای دریافت این اَپلیکیشن کاربردی می توانید با کلیک روی هریک از تصاویر زیر به مارکت اندرویدی مورد نظر خودتان رفته و بانک تلگرام و اینستاگرام را دریافت کنید.

بانک تلگرام و اینستاگرام

نرم افزار بانک تلگرام و اینستاگرام

بانک تلگرام و اینستاگرام

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی