منبع: بازار نیوز

نفت، سپاه و تحریک مردم

22 April 2019, 10:57 am

آمریکا اقدامات ضد ایرانی خود را وارد فاز جنگ روانی کرده بطوریکه امروز دوشنبه رسانه های غربی خبرها و گزارش هایی را در همین راستا منتشر کرده اند.

ادامه خبر
منبع: بازار نیوز

مخالفت مجدد چین با تصمیم آمریکا برای عدم تمدید معافیت‌ها

22 April 2019, 10:49 am

به دنبال تصمیم جدید آمریکا برای عدم تمدید معافیت تحریم‌های ایران، وزارت خارجه چین مجدداً مخالفت خود با تحریم‌های یک‌جانبه واشنگتن علیه تهران را اعلام کرد.

ادامه خبر
منبع: بازار نیوز

مخالفت مجلس با افزایش قیمت بنزین

21 April 2019, 10:30 am

هدایت الله خادمی گفت: اهالی خانه ملت با پیشنهاد مورد نظر دولت موافقت نکردند چرا که اقتصاد معیوب کشور توان افزایش ۵۰ درصدی قیمت بنزین را ندارد.

ادامه خبر
منبع: بازار نیوز

تعرفه های جدید برق خانگی+جدول

20 April 2019, 6:48 am

شرکت توانیر تعرفه های برق بخش های مختلف مصرفی و شرایط عمومی آنها از ابتدای اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ را براساس مصوبه جدید دولت در این زمینه که در تاریخ ۲۷ اسفندماه سال گذشته ابلاغ شده بود، اعلام کرد.

ادامه خبر
منبع: بازار نیوز

قیمت بنزین گران نمی‌شود

17 April 2019, 7:28 am

اسدالله قره خانی گفت: کمیسیون متبوعش با افزایش قیمت هر یک از حامل‌های انرژی مخالف است و در صورت طرح این موضوع با هرگونه افزایش مخالفت می‌کند.

ادامه خبر
منبع: بازار نیوز

مروتی: افزایش 6 میلیونی تولید نفت آمریکا از 2007، معادل کل تولید ما در ده سال است/عراق با امکانات ضعیف تر از ما، تولید خود را 30 درصد افزایش داد/از فاصله زمانی امضای برجام تا ریاست جمهوری ترامپ، استفاده نکردیم/به جز توتال، باید با چند شرکت دیگر هم قرارداد می بستیم

17 April 2019, 4:12 am

در فاصله دوساله امضای برجام تا سرکارآمدن ترامپ ما می‌توانستیم کارهای بسیار بزرگی انجام دهیم.کاری که می توانستیم انجام دهیم این بود که به جز شرکت توتال با چند شرکت دیگر هم قرارداد ببندیم.

ادامه خبر
اخبار برگزیده