منبع: ایسنا
21 June 2018, 7:09 pm

خنیاگران سرزمین مادری

مراسم «خنیاگران سرزمین مادری» با محوریت موسیقی شناسی اقوام ایرانی پنجشنبه ۳۱ خرداد با حضور، ایوب سعدی، نوازنده دوتار از خطه خراسان و محسن سلیمانی مدیر فرهنگی هنری فرهنگسرای ارسباران در این فرهنگسرا برگزار و از پیشکسوتان موسیقی اقوام خراسان تقدیر شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 June 2018, 7:04 pm

گردهمایی یوگا - بام تهران

سازمان ملل در سال ۲۰۱۴ روز ۲۱ ژوئن را به عنوان روز جهانی یوگا اعلام کرده است و به همین مناسبت مراسمی پنجشنبه ۳۱ خرداد در بام تهران برگزار شد. در حال حاضر حدود ۱۸ هزار باشگاه در کشور دایر است که ۱۲ هزار باشگاه به صورت تلفیقی (یوگا و سایر ورزش‌ها) فعالیت دارند و سه هزار باشگاه نیز مختص یوگا هستند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 June 2018, 10:57 pm

حواشی دیدار ایران و اسپانیا در تهران

دو تیم ملی ایران و اسپانیا از گروه دوم جام‌جهانی روسیه به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار تیم اسپانیا با نتیجه ۱-۰ به برتری رسید. جمعی از مردم بازی تیم ملی کشورمان را در کافه‌ها و مکان‌های از قبل تعیین شده تماشا کردند و پس از آن به شادی در خیابان‌ها پرداختند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 June 2018, 10:39 pm

ایران اسپانیا "آزادی"

مردم تهران برای اولین بار و برای تماشای مسابقه‌ی فوتبال ایران و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ بهمراه خانواده‌های خود به ورزشگاه صدهزار نفری آزادی رفتند و پخش زنده‌ی این مسابقه را بر پرده‌ی نمایش و نمایشگر ورزشگاه تماشا کردند. پخش زنده‌ی این مسابقه در ورزشگاه برای خانواده‌ها با مشکلاتی همراه بود ولی ساعتی مانده به شروع مسابقه درهای ورزشگاه بروی مردم باز شدند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 June 2018, 8:25 pm

تماشای بازی ایران و اسپانیا - سراسر کشور

دو تیم ملی ایران و اسپانیا از گروه دوم جام‌جهانی روسیه به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار تیم اسپانیا با نتیجه ۱-۰ به برتری رسید. جمعی از مردم بازی تیم ملی کشورمان را در کافه ها و مکان های از قبل تعیین شده تماشا کردند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 June 2018, 4:40 pm

مجمع شهرداران کلانشهرها در پایتخت

نود و ششمین نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران چهارشنبه ۳۰ خرداد با حضور شهردار تهران برگزار شد. در این نشست شهرداران ۱۵ کلانشهر کشور به آسیب شناسی و تبادل نظر درباره «درآمدهای پایدار شهرداری‌ها در لایحه مالیات بر ارزش افزوده» پرداختند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 June 2018, 8:57 am

جلسه هیات دولت

جلسه هیات دولت، چهارشنبه ۳۰ خرداد به ریاست حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 June 2018, 8:06 am

گردهمایی روسای پلیس آگاهی کشور

گردهمایی روسا و فرماندهان پلیس آگاهی کشور با حضور سردار اشتری و سردار مقیمی چهارشنبه ۳۰ خرداد برگزار شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 June 2018, 6:45 am

دیدار رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان و کارکنان قوه مقننه با مقام معظم رهبری

رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین مسئولان و کارکنان قوه مقننه چهارشنبه ۳۰ خرداد با مقام معظم رهبری دیدار کردند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 June 2018, 7:53 pm

دومین شب نقره ای فیلمبرداران سینمای ایران

دومین جشن شب نقره‌ای فیلمبرداران سینمای ایران، سه‌شنبه 29 خرداد با حضور جمعی از فیلمبرداران سینمای ایران در موزه سینما برگزار شد. در ادامه این مراسم، بزرگداشت زنده یاد جمشید الوندی برگزار، و از رضا مجاوری، همایون پایور و حسن قلی‌زاده تقدیر شد

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 June 2018, 6:28 pm

تمرین تیم ملی اسپانیا پیش از بازی با ایران در شهر کازان روسیه

تمرین تیم ملی اسپانیا برای دیدار با ایران، سه شنبه ۲۹ خرداد در ورزشگاه کازان برگزار شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 June 2018, 6:13 pm

مراسم گرامیداشت صنایع دستی ایران

مراسم گرامی‌داشت هفته صنایع دستی سه شنبه ۲۹ خرداد با حضور علی اصغر مونسان، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و جمعی از پیشکسوتان صنایع دستی ایران در کاخ نیاوران برگزار شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 June 2018, 4:50 pm

نشست خبری فرناندو هیرو و آندرس اینیستا پیش از بازی با ایران

فرناندو هیرو سرمربی و آندرس اینیستا کاپیتان تیم ملی اسپانیا در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی برابر ایران حاضر شدند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند . تیم‌های ایران و اسپانیا روز چهارشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۲۲.۳۰ در ورزشگاه کازان آرنا به مصاف هم می‌روند .

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 June 2018, 4:12 pm

تمرین تیم ملی فوتبال پیش از بازی با اسپانیا در شهر کازان روسیه

تمرین تیم ملی ایران برای دیدار با اسپانیا، سه شنبه ۲۹ خرداد در ورزشگاه کازان برگزار شد. در این تمرین همه بازیکنان به جز روزبه چشمی حاضر شدند و برخی از آن‌ها شماره‌ای متفاوت با شماره اصلی خودشان تمرین کردند.

ادامه خبر
اخبار برگزیده