اپلیکیشن Cardiograph

     ۱۳۹۶-۰۲-۰۵

اپلیکیشن Cardiograph

اپلیکیشن Cardiograph

اپلیکیشن Cardiograph یک ابزار بسیار مفید و کاربردی برای کسانی است که به عملکرد قلبشان اهمیت می دهند.

نحوه عملکرد

این اپلیکیشن با استفاده از دوربین تلفن همراه شما ضربان قلب را اندازه گیری کرده و آن را ذخیره می نماید. شما می توانید در زمان استراحت ، پیاده روی ، دویدن ، ورزش های پرفشار اقدام به اندازه گیری تعداد ضربان قلب خود نماید و آنها را در حالت های گفته شده ذخیره کنید.

برای استفاده از این اپلیکیشن فقط کافیست انگشت خود را روی دوربین گوشی قرار داده و دکمه Start را لمس کنید تا در مدت زمان هفت ثانیه ضربان قلب شما اندازه گیری شده و نمایش داده شود. سپس با استفاده از دکمه ذخیر می توانید این تست را ذخیره کنید.

استفاده چند کاربر

شما می توانید اپلیکیشن Cardiograph را برای تمامی اعضای خانواده مورد استفاده قرار دهید . با توجه به امکان ساخت پروفایل برای افراد مختلف این امکان وجود دارد که عملکرد قلب تمامی افراد خانواده را در اپلیکیشن خود ذخیره کنید .

موراد ذخیره شده

موارد ذخیره شده برای هر پروفایل بصورت لیستی از تست های انجام شده به همراه نمایش تاریخ ، تعداد ضربان ، حالتی که در آن تست انجام شده و گراف ضربان قلب نمایش داده می شود.

تنظیمات

در بخش تنظیمات اپلیکیشن امکان قطع صدا ، استفاده از دوربین دوم ، استفاده از فلاش ، توقف خودکار ، ثبت موقعیت مکانی تست و توضیحات بیشتر قرار دارند.

در صورت استفاده از فلاش در محیط های تاریک می توانید اقدام به تست نمایید. در محیط های روشن که نور زیادی وجود دارد مانند روزهای آفتابی نیاز به استفاده از فلاش نخواهد بود و می توانید آن را غیر فعال کنید.

اگر توقف خودکار فعال نباشد شما برای توقف تست باید دکمه Stop را فشار دهید. در این حالت باید مراقب باشید که انگشت دستتان که روی فلاش دوربین قرار دارد از گرمای حاصل از روشن بودن فلاش نسوزد.

روشن بودن موقعیت مکانی این اجازه را به اپلیکیشن می دهد که مکان انجام تست را ثبت نماید. شما با رفتن به بخش لیست تست های انجام شده و انتخاب هر یک از موارد وارد بخش جزئیات می شوید و می توانید روی نقشه گوگل محل انجام تست را ببینید.

نکته : در نهایت باید به ای نکته اشاره کنیم ، همانطور که در خود اپلیکیشن Cardiograph اشاره شده ، این تنها یک تست معمولی است و به هیچ عنوان جایگزین معاینات و تشخیص پزشک نمی باشد.

این اپلیکیشن کاربردی را از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از مارکت گوگل پلی

کانال تلگرام هنرتک

دیدگاه خود را بیان کنید

@

نرم افزار پیشنهادی