منبع: ایسنا
21 February 2019, 9:45 am

وزیر نیرو: استان کرمان 147 طرح ‌در دست اجرا دارد

‌وزیر نیرو گفت: استان کرمان 147 طرح با 16 هزار میلیارد تومان اعتبار در دست اجرا و در این بخش، 42 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 February 2019, 8:34 am

تشکیل 50 گردان سایبری در استان کرمان

‌ فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به برگزاری دومین گردهمایی فعالین فضای مجازی در کرمان در آینده ای نزدیک اظهار کرد: حدود 50 گردان سایبری که اعضای هر گردان حدود 50 تا 70 نفر است در استان کرمان تشکیل شده است که بایستی روی محتوای آن بیشتر باید کار شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 February 2019, 7:39 am

شکست محاصره تبلیغاتی دشمن در توئیتر نزدیک است

معاون مرکز ملی فضای مجازی اظهار کرد: داده های بزرگ در پیام‌رسان‌ها تجمیع و از آن برای تحلیل مخاطب و ذائقه سنجی و دسته بندی او استفاده می شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 February 2019, 5:38 am

آمادگی میراث فرهنگی برای راه‌اندازی موزه‌های مشارکتی در جنوب کرمان

‌مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان آمادگی لازم جهت راه اندازی موزه های مشارکتی با همکاری ادارت و نهادهای دولتی و بخش خصوصی جنوب استان را دارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 February 2019, 11:53 am

انعقاد موافقنامه احداث کارخانه روکش لاستیک در راور /اشتغال 200نفری در فاز اول

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از انعقاد تفاهم نامه طرح جدید کارخانه روکش لاستیک با سرمایه‌گذاری بیش از 100 میلیارد تومانی در شهرستان راور خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 February 2019, 10:36 am

راه اندازی اتوبوس ویژه گردشگری

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان، از راه‌اندازی یک دستگاه اتوبوس ویژه گردشگری از ابتدای سال جدید خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 February 2019, 6:33 am

اولویتمان حفظ تولید موجود است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و تاکید ریاست جمهوری مبنی بر اینکه در شرایط امروز جامعه تولید و اشتغال موجود باید حفظ شود، گفت: اولویت و شاه‌بیت برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت حفظ تولید موجود است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 February 2019, 10:45 am

قاتل ۱۶ ساله دستگیر شد

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: قاتل ۱۶ ساله با هوشیاری و تلاش شبانه روزی دستگاه قضایی و پلیس این استان در کم تر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 February 2019, 2:14 pm

نمایشگاه عکس و اسناد همکاری سازمان ملل متحد و ایران

نمایشگاه عکس و اسناد همکاری‌های سازمان ملل متحد و ایران با ۶۶ قطعه عکس و سند تاریخی از حضور شخصیت‌های برجسته ایران در رویدادهای سازمان ملل متحد در استان کرمان افتتاح شد و تا یک هفته نیز امکان بازدید عمومی دارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 February 2019, 2:13 pm

ایران از زمان تاسیس سازمان ملل، در زمینه صلح، دوستی و گفت‌وگو نقشی اصلی داشته است

رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران گفت: ایران از بدو تأسیس سازمان ملل متحد تاکنون همواره نقش اصلی خود را با ابتکارات جهانی در زمینه ارتقا صلح، دوستی و گفت و گو ایفا کرده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 February 2019, 12:56 pm

۴۰ کتاب تذکره شهدای استان کرمان تالیف می‌شود

مسئول رویکرد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس ستاد کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان با اشاره به تالیف ۴۰ کتاب تذکره شهدا، اظهار کرد: به ازای هر ۱۵۰ نفر شهید یک جلد کتاب تالیف می‌شود که در این راستا در ۶ شهرستان کار جمع‌آوری اطلاعات تمام شده و چهار کتاب برای رونمایی آماده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 February 2019, 11:18 am

اسناد شهیدان کرمان جمع‌آوری می‌شود

دبیر کمیته جمع‌آوری آثار و اسناد شهدا کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان گفت: تا امروز ۲۴۷۶ مصاحبه را در استان کرمان درباره شهدا انجام داده‌ایم و تا پایان امسال ۳۰۰۰ مصاحبه گرفته می‌شود و میانگین افرادی که مصاحبه شده‌اند، قریب به ۹۰۰۰ نفر هستند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 February 2019, 7:17 am

افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های صنعتی و معدنی شهربابک

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس به شهرستان شهربابک خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 February 2019, 7:07 am

دستگیری قاتل فراری پس از 8 ماه

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری قاتل فراری پس از هشت ماه توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 February 2019, 11:46 am

هیچ کاروان مواد مخدر مخدوش کننده امنیتی در کرمان وجود ندارد

دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: در حال حاضر هیچ کاروان مواد مخدر استقرار یافته‌ای که در استان کرمان که امنیت را مخدوش کند وجود ندارد و تمامی باندهای عبوری مواد مخدر غیر بومی استان کرمان می‌باشند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 February 2019, 11:44 am

بزودی پنجمین فصل پژوهش‌های باستانشناسی جنوب کرمان آغاز می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: بزودی پنجمین فصل پژوهش های باستانشناسی جنوب کرمان با مشارکت دانشگاه توبینگن آلمان و پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری آغاز می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 February 2019, 8:44 am

قاتل جوان کرمانی خود را معرفی کرد

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: جوان ۲۴ ساله‌ای که یک ماه پیش با ضربه چاقو فردی را به قتل رسانده بود پس از رایزنی‌های صورت گرفته خود را به دستگاه قضایی معرفی کرد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 February 2019, 8:18 am

سردار حق‌طلب:بهره‌مندی از تجربه دفاع‌مقدس مشکلات را مرتفع می‌کند

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور راهکار آنچه که امروز نیازمند جامعه ما در مقابل تهدیدها و مشکلات به وجود آمده در منطقه است، را در دفاع‌مقدس دانست و بیان کرد: توجه به نقش جوان در نظام جمهوری اسلامی برای ورود به دهه پنجم انقلاب و استفاده از فرهنگ دفاع مقدس مورد تاکید رهبر معظم انقلاب هستند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 February 2019, 8:10 am

همکاری دفاتر گردشگری چین با استان کرمان

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان کرمان گفت: تعدادی از مدیران گردشگری چین به کرمان سفر کرده و دو روز در استان خواهند بود که برخی از این دفاتر گردشگری با ایران کار کرده و برخی نخستین بار است که با کرمان کار می‌کنند.

ادامه خبر
اخبار برگزیده