منبع: ایسنا
19 April 2018, 12:46 pm

وضعیت اقتصادی کشور رو به بهبود بوده است

وزیر اقتصاد با اشاره به بحث استفاده از فاینانس در دولت گفت: فاینانس اور بانک توسط دولت در حال پیگیری است اما متاسفانه فضای هجمه تبلیغات منفی عیله کشور قدرت تحرک را از کارفرینان سلب کرده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 12:20 pm

چندین پروژه در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان افتتاح و کلنگ‌زنی شد

چندین پروژه با حضور وزیر اقتضاد در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 12:20 pm

چندین پروژه در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان افتتاح شد

چندین پروژه با حضور وزیر اقتضاد در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 12:17 pm

تاخیر در واگذاری تفویض اختیارات به کرمان موجب بدبینی مردم به دولت خواهد شد

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت گفت: تاخیر در واگذاری تفویض اختیارات از سوی رییس جمهور به استان کرمان موجب بدبینی مردم به دولت خواهد شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 8:18 am

رسیدگی به 550 هزار پرونده در دادگستری استان کرمان در سال 96

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: در سال گذشته استان کرمان همکاران ما 550 هزار پرونده را در مقاطع مختلف رسیدگی کردند و منتهی به صدور رای شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 8:09 am

پایان خام فروشی فروکروم در کشور با افتتاح کارخانه در رفسنجان

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افتتاح فاز اول کارخانه فروکروم در شهرستان رفسنجان اظهار کرد: با افتتاح این کارخانه با حضور وزیر اقتصاد و دارایی و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مسئله خام فروشی در کشور به پایان خواهد رسید.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 8:06 am

دولت پایش را از روی ترمز ماشین توسعه کشور بردارد

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از دولت می خواهم که ماشین توسعه در حال حرکت است اگر بنزین در باک آن نمی ریزید حداقل پایتان را از روی ترمز آن بردارید تا راحت تر حرکت کند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 8:05 am

رمز موفقیت استاندار کرمان، مدیریت جهادی ایشان بوده است

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رمز موفقیت استاندار کرمان، مدیریت جهادی ایشان بوده است اظهار کرد: در حاشیه قرار گرفتن جریان های سیاسی و انسجام قوا و استحکام مدیریتی بسیار خوبی را در استان کرمان شاهد هستیم که همین امر سبب موفقیت استان کرمان شده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 8:03 am

قیمت دلار به 10 هزار تومان می‌رسید اگر دیرتر تصمیم‌گیری می‌شد

رییس کل سابق بانک مرکزی بیان کرد: اگر دولت برای نرخ ارز زودتر تصمیم‌گیری نمی‌کرد، دلار به قیمت 10 هزار تومان می‌رسید.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 6:42 am

سردرگمی صادرکنندگان به دلیل تصمیمات هیجانی برای نرخ ارز

عضو هییت رییسه اتاق کرمان بیان کرد: هر زمان که درآمد ارزی کاهش می یابد نرخ ارز افزایش می یابد و دولت مجبور می شود که تصمیمات هیجانی بگیرد و این تغییرات نرخ ارز در روزهای اخیر موجب توقف صادرات شده و این امر مشکلات نرخ ارز را چندین برابر می کند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 6:00 am

منتظر تحقق وعده رییس جمهوری برای تفویض اختیار به استان کرمان هستیم

رییس اتاق کرمان گفت: اگر تفویض اختیار صوت نگیرد هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم و با توجه به اینکه چند ماه از آنکه رییس جمهور استان کرمان را به عنوان پایلوت تفویض اختیار انتخاب کردند اما با وجود آنکه بخش خصوصی آمادگی خود را اعلام کرده است، هنوز اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 5:52 am

کارهای نامنسجم دستگاه‌ها از چالش‌های کشور است

نماینده معین اقتصادی در قلعه‌گنج یکی از چالش های کشور را کارهای نامنسجم دستگاه‌ها دانست و بیان کرد: با توجه به اینکه طرح اقتصاد مقاومتی در قلعه گنج یک طرح موفق شناخته شد، لذا در 10 شهرستان دیگر کشور این طرح را پیاده کردیم و دو شهرستان نیز در سال جاری کلید خواهند خورد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 April 2018, 5:49 am

افتتاح مرحله نخست بزرگترین طرح فروکروم کشور با حضور وزیر اقتصاد

استاندار کرمان از افتتاح مرحله نخست بزرگترین طرح فروکروم کشور با حضور وزیر اقتصاد و امور دارایی و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در شهرستان رفسنجان خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 April 2018, 11:23 am

صادرکنندگان خواهان چه نرخی برای ارز هستند؟

رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد: در چرخه فعالیت‌های اقتصادی، افرادی که دست آخر کالا یا خدماتی را صادر می‌کنند گیرنده و ذی‌نفع اصلی ارز قلمداد می‌شوند، برداشت عمومی این است که هرچه قیمت ارز بالاتر باشد منفعت بیشتری به جیب صادرکننده می‌رود. این یک تصور غلط است که بیشتر از سوی ذی‌نفعان واردات در جامعه مطرح می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 April 2018, 10:28 am

تشدید نظارت محصولات دامپزشکی در مبادی ورودی و خروجی است

مدیرکل دامپزشکی استان کرمان با اعلام تشدید نظارت محصولات دامپزشکی در مبادی ورودی و خروجی استان بدلیل مشاهده بیماری در استان های همجوار از ابتدای سال چنین ادامه داد:اداره دامپزشکی با همکاری نیروی انتظامی به تشدید کنترل این محموله ها و برخورد قاطع با هرگونه محموله غیرمجاز اعم از کود مرغی یا پرنده زنده و ... می پردازد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 April 2018, 7:14 am

فروش بیش از 5میلیارد تومان صنایع دستی در ایام نوروز97

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از فروش 5میلیارد و 250 میلیون تومان صنایع دستی در ایام نوروز97 خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 April 2018, 6:16 am

اجازه نمی‌دهیم پای هیچ دشمنی به این مرز و بوم باز شود

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش با بیان اینکه اجازه نمی دهیم پای هیچ دشمنی به این مرز و بوم باز شود، گفت: نیروهای مسلح که ید واحده و آماده دفاع از اقتدار جمهوری اسلامی هستند، دشمن را زمین گیر کرده‌اند، ما از بازدارندگی گذشته ایم و امروز دشمن از اقتدار نیروهای مسلح به پشتیبانی ملت و فرماندهی معظم کل قوا می ترسد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 April 2018, 9:13 pm

بی‌شناسنامه‌ها در جازموریان

با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی و با وجود تلاش‌هایی که برای سازندگی و رفع محرومیت صورت گرفته، اما هنوز وسعت فقر و محرومیت در جنوب استان کرمان زیاد است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 April 2018, 6:45 am

حیوان گزیدگی در رفسنجان 1.5 تا 2 برابر بیشتر از میانگین کشوری

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بیان کرد: میانگین مجروحینی که بعلت حیوان گزیدگی جهت دریافت واکسن هاری به مرکز درمان پیشگیری هاری رفسنجان مراجعه می کنند 1.5 تا دو برابر بیشتر از میانگین کشوری است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 April 2018, 6:42 am

احتمال طغیان رودخانه‌های فصلی و سرمازدگی محصولات کشاورزی

رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان از احتمال طغیان روخانه‌های فصلی و سیلابی شدن مسیل‌ها خبر داد و بیان کرد: از بعد از ظهر امروز روند کاهشی دما را شاهد خواهیم بود، ضمن آنکه صبح جمعه بیشترین افت دما را پیش بینی می‌کنیم.

ادامه خبر
اخبار برگزیده