منبع: ایسنا
18 January 2021, 10:27 am

پذیرش نسخه الکترونیک در مراکز فیزیوتراپی کردستان

مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: از ابتدای بهمن ماه سال جاری بیمه شدگان بیمه سلامت در این استان، هرگونه خدمات توانبخشی را فقط از طریق نسخه الکترونیکی در مراکز فیزیوتراپی بخش خصوصی دریافت می‌کنند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 10:26 am

جان باختن ۸۳ بیمار دیگر کووید ۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۵هزار و ۸۰۶ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته و همچنین ۸۳ فوتی جدید ناشی از این بیماری خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 10:10 am

تولد نوزاد عجول مریوانی در آمبولانس اورژانس

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان از انجام یک مورد زایمان موفق با تلاش تکنسین‌های اورژانس در آمبولانس پایگاه جاده‌ای چناره در شهرستان مریوان خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 10:10 am

رنگ زرد کرونا در کردستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی ۲۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 10:01 am

کاهش شاخص مرگ و میر نوزادان در کردستان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان از کاهش میزان مرگ و میر نوزادان در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال ۹۷ در استان خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 9:48 am

حضرت زهرا(س) بهترین الگوی صبر و استقامت برای نسل جوان است

مدیر روابط عمومی اداره مخابرات استان کردستان با اشاره به ابعاد شخصیتی این بانوی معظم و مکرم اسلام، اظهار گفت: دخت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) در طول عمر بابرکت خود منشاء تحولات بسیاری در دنیای اسلام بود و توانست در دوران عمر کوتاه خود مهم ترین اثرات و منشاء برکات برای اسلام و جامعه اسلامی باشد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 9:04 am

دوازدهمین کنفرانس ملی اقتصاد کشاورزی به میزبانی دانشگاه کردستان برگزار می‌شود

دبیر اجرایی دوازدهمین کنفرانس ملی اقتصاد کشاورزی ایران از برگزاری این همایش، با موضوع" تحول در سیاست‌ها و مدیریت کشاورزی ایران " به میزبانی گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه کردستان خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 8:21 am

فعالیت ۱۳۴۳ تیم غربالگری کرونا در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی در کردستان

مدیر گروه آموزش و ارتقاء سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: یک هزار و ۳۴۳ تیم در چهار محور نظارتی، رهگیری، حمایتی و مراقبت در منزل در راستای مبارزه با بیماری کرونا در قالب اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان فعالیت دارند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 8:13 am

ساخت بیش از 1000کیلومتر انواع راه در هفت سال گذشته 

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: در هفت سال گذشته حدود یک ۱۱۷۵ کیلومتر انواع راه از جمله بزرگراه، راه اصلی و فرعی و راه روستایی در استان کردستان ساخته شده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 7:49 am

ارسال بیش از 162 میلیون لیتر نفتگاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از ارسال بیش از 162 میلیون لیتر نفتگاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 7:42 am

شناسایی 14 کودک متکدی در سنندج

مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان گفت: از میان متکدیان جمع آوری شده در 9 ماهه سال جاری 14 نفر کودک بودند که تحویل خانواده های خود شدند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 7:27 am

زندگی به شرط شانس!

برخی افراد که مدام در زندگی با مشکلات و اتفاقات بد روبرو می شوند اعتقاد دارند شانس خوبی در زندگی نداشته اند، این افراد بخت و اقبال و شانس را مقصر رخدادهای زندگی خود می دانند و اغلب اوقات از بدشانسی خود گله می کنند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 January 2021, 4:29 am

همه او را با "آخرین انار دنیا" می‌شناسند!

در ایران همه او را با رمان "آخرین انار دنیا" می‌شناسند، رمانی جذاب و خواندنی که تاریخ و فرهنگ مردم کرد به خوبی در آن به تصویر کشیده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 January 2021, 6:16 pm

شناسایی ۶۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در کردستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی ۶۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 January 2021, 10:33 am

اینفوگرافیک / روند کرونا در ایران، از ۲۸ آذر تا ۲۸ دی

طبق اعلام وزارت بهداشت، ویروس کرونا تا ظهر یکشنبه (۲۸ دی ۹۹) یک میلیون ۳۳۰ هزار و ۴۱۱ نفر را در ایران به طور قطعی مبتلا کرده و در مجموع تا این روز ۵۶ هزار و ۸۰۳ نفر را به کام مرگ کشانده است. از سوی دیگر، یک میلیون ۱۱۹ هزار و ۱۳۷ نفر در ایران تاکنون بهبود یافته‌اند. بررسی آمارهای وزارت بهداشت نشان می‌دهد که طی ۱۰ روز اخیر (۱۹ تا ۲۸ دی) به طور متوسط در هر ساعت حدود ۲۵۹ نفر در ایران مبتلا و ۴ نفر قربانی این ویروس شده‌اند. البته در هر ساعت حدود ۲۸۶ نفر نیز بهبود یافته‌اند. در این اینفوگرافیک روند شیوع کرونا در ایران طی یک ماه اخیر (از ۲۸ آذر تا ۲۸ دی) را مشاهده می‌کنید.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 January 2021, 10:01 am

۸۶ فوتی و ۶۰۱۶ ابتلای جدید کرونا در کشور

سخنگوی وزارت بهداشت جدیدترین موارد شناسایی و فوتی ناشی از کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 January 2021, 8:36 pm

بصیرت‌افزایی محور اصلی برنامه‌های ایام فاطمیه باشد

مسئول امور بانوان اداره تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: شناخت حضرت زهرا(س) سعادت فرد و جامعه را تضمین می‌کند و در این راستا بصیرت‌افزایی و شناخت حضرت فاطمه زهرا(س) باید محور اصلی برنامه‌ها و سوگواری ایام فاطمیه باشد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 January 2021, 2:58 pm

خانه کشتی بانوان در سنندج راه اندازی می شود

رئیس هیات کشتی استان از احداث خانه کشتی برای بانوان استان خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 January 2021, 2:53 pm

تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها در آینده ای نزدیک

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خواستار تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و نیز توجه به معیشت آنان شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 January 2021, 2:51 pm

روند کاهشی مبتلایان کرونا در کردستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی ۲۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.

ادامه خبر
اخبار برگزیده