منبع: ایسنا
2 December 2020, 11:21 am

غیرمستقیم‌ها کد سجام بگیرند

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با بیان اینکه یک میلیون و ۴۱۵ هزار همدانی مشمول سهام عدالت هستند، گفت:  ۹۰۸ هزار و ۷۲۲ همدانی سهام عدالت را به صورت غیرمستقیم آزادسازی کردند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 11:11 am

عموم جامعه ورزش‌های الکترونیک را تفریح و وقت‌گذرانی تلقی می‌کنند

رئیس کمیته ورزش‌های الکترونیک استان همدان اعلام کرد: متأسفانه عموم جامعه فکر می کنند ورزش های الکترونیک علاوه بر اینکه چیزی به جزء بازی های آسان و راحت نیست بلکه یک امر بیهوده است و تنها برای تفریح و وقت گذرانی انجام می شود

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 10:48 am

معرفی ۸ نمایش برای اجرا در جشنواره مجازی تئاتر همدان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان اعلام کرد: هشت نمایش برای اجرا در سی‌و ‌دومین جشنواره تئاتر استان همدان انتخاب و معرفی شدند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 10:41 am

ملایر در ردیف ۱۰ شهرستان برتر کشور در مقابله با کرونا

بازدیدهای میدانی فرماندار ویژه ملایر از سه بخش جوکار، سامن و زند ملایر طی هفته جاری و نظارت بر روند اجرای محدودیت ها، خبر از همکاری واحدهای صنفی و مردم در اجرای دستورالعمل های بهداشتی در این شهرستان و بخش های تابعه می دهد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 10:26 am

آزادی محیط‌بان همدانی در روزهای آینده

رئیس اداره بازرسی، رسیدگی به شکایات و مسئول اداره حقوقی اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان همدان از آزادی محیط‌بان همدانی طی روزهای آینده خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 10:25 am

۳۶۲ فوتی جدید کرونا در کشور/۶۴ شهرستان در وضعیت قرمز بیماری

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد شناسایی و فوتی ناشی از کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: ۵۸۲۸ تن در مراکز درمانی و در وضعیت شدید این بیماری به سر می برند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 10:05 am

سرعت کم اینترنت در روستاهای پایین دست «گل‌تپه»

رئیس اداره آموزش پرورش منطقه گل تپه شهرستان کبودراهنگ گفت: موضوع پایین بودن سرعت اینترنت در روستاها در جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان مطرح شده و مکاتباتی نیز برای بهبود خدمات مخابرات برای افزایش سرعت اینترنت در روستاها انجام گرفته و ادامه دارد

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 9:49 am

۲ امامزاده؛ گزینه‌های پیشنهادی برای انتقال آرامستان تویسرکان

به علت قرار گرفتن آرامستان تویسرکان در مکان نامناسب و ضررهای این مکان به سلامت روان و جان همشهریان و آلوده ‌کردن آب های زیرزمینی این شهر، درصدد جابه جایی آن به خارج از شهر هستیم‌.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 9:21 am

۸ واحد مسکونی برای معلولان رزن و درگزین در حال احداث است

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رزن با تبریک هفته معلول اظهار کرد: در حال حاضر هشت واحد مسکونی در حال احداث در سطح شهرستان های رزن و درگزین است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 8:52 am

خروج استان همدان از وضعیت قرمز کرونایی

سخنگوی ستاد مبارزه با کروناویروس استان همدان درباره وضعیت کرونایی استان اعلام کرد: در حال حاضر تمام شهرستان‌های استان همدان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 8:10 am

هشدار زرد برای استان همدان صادر شد

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: یک سامانه بارشی امروز و فردا استان همدان را تحت تأثیر قرار می دهد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 7:37 am

نحوه برخورد با مبتلایان به کرونا+ صوت

یک متخصص بیهوشی و مراقبت‌های ویژه بیمارستان سینای همدان گفت: شرایط قرنطینه برای فرد مبتلا و یا مشکوک به کروناویروس باید رعایت شود و تمام افراد خانواده حتماً از ماسک استفاده کنند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 7:19 am

افزایش ۳۰ درصدی قدرت خرید بازنشستگان

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان همدان با بیان اینکه ۳۵ هزار و ۴۰۰ نفر در صندوق بازنشستگی این استان عضو هستند، گفت: با متناسب سازی حقوق بازنشستگان به طور میانگین ۴۳ تا ۴۵ درصد به حقوق بازنشستگان اضافه شده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 7:12 am

فلج عضلات صورت، یکی از اختلالات نورولوژیک کووید ۱۹

یک متخصص مغز و اعصاب گفت:️ یکی از تظاهرات و اختلالات نورولوژیک در بیماری کووید ۱۹، بلز پالسی یا فلج محیطی عصب هفت مغزی بوده که این عصب وظیفه حرکت عضلات صورت را به عهده دارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 6:38 am

ورود سامانه بارشی جدید به کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش‌ها در کشور طی روزهای پایانی هفته جاری گفت: طی روز شنبه (۱۵ آذر) سامانه بارشی فعال جدیدی به کشور وارد می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 6:14 am

سردی گان‌ها جایگزین آغوش گرم مادران

فوت دختر جوانی که پدر و مادرش را سال ها پیش از دست داده بود و در تمام دنیا تنها یک برادر داشت که مزد روزانه کارگری اش را خرج خرید خوراکی هایی می کرد که در پایان روز برای خواهر بیمارش بیاورد، از دردناک ترین خاطرات این روزهای سیاه من است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 5:45 am

حمایت بنیاد برکت از کشت «موسیر» حبشیان

بخشدار پیرسلمان از پرداخت ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی از محل اعتبارات ستاد اجرایی بنیاد برکت امام(ره) به متقاضیان واجد شرایط کشت موسیر در روستای گردشگری حبشی خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 5:12 am

آغاز فصلی نو در حوزه پروژه‌های بازآفرینی ملایر

امروزه توجه به بافت های فرسوده و قدیمی و رفع ناپایداری آنها، به موضوعی جدی و محوری تبدیل شده به گونه ای که سازمان های ذیربط را به تکاپوی ساماندهی و بازآفرینی بافت های مذکور سوق داده و لزوم مداخله در این بافت ها را در دوره های مختلف زمانی مطرح کرده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
2 December 2020, 4:48 am

برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی و خوشنویسی همدان با موضوع «نماز»

جشنواره هنرهای تجسمی و خوشنویسی استان همدان با موضوع «نماز» به میزبانی شهرستان نهاوند برگزار می شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
1 December 2020, 11:11 am

خیرین کمک‌های خود را به سمت تولید ماسک رایگان سوق دهند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان اسدآباد گفت: خیرین و مردم شهرستان با توجه به بیماری کووید ۱۹ و ضرورت استفاده از ماسک در جامعه می توانند کمک های خود را به سمت کارگاه های در حال فعالیت گروه های جهادی تولید ماسک رایگان در سطح شهرستان سوق دهند.

ادامه خبر
اخبار برگزیده