منبع: ایسنا
24 June 2019, 11:41 am

هر پزشک باید برای ویزیت بیمار چند دقیقه وقت بگذارد؟

مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان با بیان اینکه بیمه‌شدگان روستایی و کمیته امداد برای کاهش هزینه‌های درمان ملزم به رعایت سیستم ارجاع هستند، گفت: هر پزشک متخصص باید درازای دریافت ویزیت ۲۰ دقیقه به بیماران خدمات‌رسانی کنند و بیماران باید به حقوق خود واقف بوده و مطالبه گر باشند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 9:55 am

دو فوتی حاصل از گزیدگی حیوانات در هرمزگان

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در سه‌ماهه نخست سالجاری ۹۳۷ مورد گزیدگی حیوانات در مراکز درمانی استان هرمزگان به ثبت رسید و دو فوتی نیز ناشی از این گزیدگی‌ها گزارش شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 9:25 am

انجام موفقت‌آمیز عملیات داکینگ یک نفتکش غول پیکر در بندرعباس

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با اعلام خبر موفقیت آمیز بودن عملیات پایلوتیج، یدک کشی و داکینگ یک فروند نفتکش سوپر تانکر غول پیکر ۳۲۰ هزار تنی در بندرعباس گفت: تیم عملیات دریایی بندر شهید رجایی با رقم زدن این اتفاق، در آستانه روز جهانی دریانورد (۲۵ ژوئن) رکورد شکنی کردند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 9:08 am

پیگیری یک پرونده؛ سگ‌کشی قانونی یا غیرقانونی؟!

"سگ‌کشی" علاوه بر عنوان فیلم تحسین‌شده بهرام بیضایی، روایت رسانه‌ای است که در سال‌های اخیر و با افزایش توجهات به حقوق حیوانات و گسترش شبکه‌های اجتماعی بسیار افزایش‌یافته و گاه‌وبیگاه گزارش‌هایی از "سگ‌کشی" و آزار و اذیت سگ‌ها از گوشه و کنار کشور منتشر می‌شود و شاید آخرین مورد آن انتشار تصاویر و فیلم‌هایی در این خصوص در مرکز نگهداری سگ‌های بلاصاحب بندرعباس در فضای مجازی بود که با واکنش‌های گوناگونی همراه شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 5:39 am

دلایل رسوب کالا در بنادر و گمرکات چیست؟

معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران گفت: بنا به تعریف برخی از مراجع کالای رسوبی عبارت است ورود کالا به بنادر، مناطق ویژه، مناطق آزاد و یا اماکن دیگر در نتیجه طبق این تعریف برای مثال اگر کانتینرهایی از یک کشتی در بندرشهید رجایی تخلیه شوند، به عنوان کالاهای رسوبی به شمار خواهند آمد که در سازمان گمرک چنین تعریفی، صحیح، معقول و منطقی نیست.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 5:14 am

اختلاف ۹۹۰ لیتری ظرفیت در دسترس و نیازآبی در هرمزگان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان گفت: علی‌رغم بارش‌های خوبی که امسال در سطح کشور و استان هرمزگان داشتیم سدهای ما به‌طور کامل آب‌گیری نشده اما به‌ هرحال از یک تابستانی که تهدید خشک‌سالی آن بسیار جدی بود نجات پیدا کردیم.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 5:11 am

خصوصی سازی نباید به ویژه خواری تبدیل شود

رئیس کل دادگستری هرمزگان تاکید کرد: خصوصی سازی نباید به ویژه خواری تبدیل شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 5:02 am

طلا؛ ظرفیت تبادل همکاری مشترک غنا و کیش

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد غنا که برای بررسی ظرفیت‌های جزیره کیش در زمینه گردشگری، تجارت و سرمایه گذاری وارد جزیره کیش شده بود، در نشست خبری با اصحاب رسانه از تمایل این کشور جهت شروع مراودات تجاری و گردشگری با کشور ایران و به خصوص منطقه آزاد کیش خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
23 June 2019, 9:29 am

نمی‌توانیم جلوی موازی کاری‌های تبلیغاتی را بگیریم

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: موازی کارهای درزمینهٔ تبلیغات اسلامی وجود دارد که باید شورای عالی انقلاب فرهنگی ساماندهی کند تا کمتر شاهد مشکلات درزمینهٔ اجرا باشیم؛ ما نمی‌توانیم در استان جلوی این موازی کاری‌ها را بگیریم.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
23 June 2019, 8:01 am

دستگیری باند سه نفره اخاذ مأمورنما در بندرعباس

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان از دستگیری باند سه نفره اخاذ تحت پوشش مأمور در بندرعباس خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
23 June 2019, 7:56 am

سدهای اصلی هرمزگان تنها تا پایان سال جوابگوی نیاز آبی هرمزگان است

مدیرعامل آب منطقه‌ای هرمزگان گفت: سدهای اصلی استان هرمزگان فقط تا پایان سال جوابگوی نیاز آبی هرمزگان است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
23 June 2019, 5:50 am

شیوع مواد مخدر در بین زنان و دختران نگران کننده است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: شیوع پدیده شوم مواد مخدر در بین زنان و دختران جامعه که تا پیش از این سابقه بسیار کمی داشته نگران کننده است و باید با اتخاذ تدابیر لازم جلو گسترش این پدیده زشت و مخرب در بین بانوان جامعه با تشریح اثرات مخرب آن گرفته شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
23 June 2019, 5:39 am

وضعیت عرضه ماهی در بازار هرمزگان رضایت بخش نیست

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: اصناف نقش تعیین کننده‌ای در خنثی سازی توطئه‌های اقتصادی دشمنان داشته اند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 12:30 pm

تشییع پیکرهای چهار شهید گمنام در هرمزگان/تدفین دو تن از شهدا در میناب

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هرمزگان، گفت: اواخر هفته جاری چهار شهید در هرمزگان تشییع و تدفین خواهند شد که پیکرهای دو تن از این شهدای گرانقدر روز جمعه در دهستان‌های حکمی و تمبانو میناب تشییع و روز شنبه هشتم تیرماه در شهر تیرور به خاک سپرده می‌شوند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 12:18 pm

ابراهیم منصفی پایانی در موسیقی هرمزگان ندارد

ناصر منتظری، هنرمند هرمزگانی می‌گوید: در بسیاری از آلبوم‌های منتشرشده و آثاری که در هرمزگان اجرا می‌شود و در کنسرت‌های این استان، حتماً رد پایی از ابراهیم منصفی هست؛ بنابراین نقش وی هنوز پررنگ و است پایانی ندارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 7:54 am

یادی از ابراهیم منصفی (رامی)

اول تیرماه سال‌روز درگذشت ابراهیم منصفی (رامی) - شاعر، ترانه‌سرا و خواننده‌ جنوبی - است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 5:52 am

مراجعه ۱۲۰ نفر بر اثر عقرب گزیدگی به مراکز بهداشتی و درمانی بشاگرد

رئیس بیمارستان سردشت بشاگرد گفت: از ابتدای سال تا پایان اردیبهشت ۱۲۰ نفر بر اثر عقرب گزیدگی به مراکز بهداشتی و درمانی بشاگرد مراجعه کرده‌اند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 5:35 am

فوتی‌های واژگونی اتوبوس زائران مینابی به 6 نفر رسید

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از رسیدن آمار تعداد فوتی‌های واژگونی اتوبوس زائران مینابی به شش تن خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 5:28 am

با مظاهر فساد، قاطعانه مقابله خواهیم کرد

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به برخی سواستفاده ها از بستر فضای مجازی به منظور ترویج مفاسد اخلاقی از سوی هنجارشکنان اظهار کرد: فضای مجازی نیازمند نظارت بیشتری است تا از آسیب های اجتماعی ناشی از آن پیشگیری شود.

ادامه خبر
اخبار برگزیده