منبع: ایسنا
16 October 2018, 10:18 am

قزوین، معین تهران بزرگ در زمان وقوع احتمالی زلزله

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان قزوین گفت: قزوین، معین تهران بزرگ در زمان وقوع احتمالی حوادث غیرمترقبه به‌ویژه زلزله است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 October 2018, 7:14 am

پلاسکویی دیگر در کمین قزوین

مدیرعامل سازمان ‌آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: استان قزوین به دلیل مجهز نبودن وسایل در حوزه آتش‌نشانی توانایی مقابله با حوادثی هم چون پلاسکو را نخواهد داشت.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 October 2018, 6:56 am

سازمان‌های متولی، بازار محصولات را مدیریت کنند

یک تولیدکننده قارچ با بیان اینکه باید سازمان‌های متولی، بازار محصولات را مدیریت کنند، ادعا کرد: متأسفانه برنامه‌ای برای تنظیم بازار محصولات در کشور وجود ندارد و این به ضرر تولیدکننده و مصرف‌کننده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
15 October 2018, 10:33 pm

خبرنگار شی‌ء نیست، به او احترام بگذار!

«خبرنگار، میکروفن نیست. خبرنگار ضبط صوت نیست. خبرنگار شیء نیست. خبرنگار یک انسان است که وظیفه و مسئولیت دارد و به خاطر آن وظیفه هم اختیاراتی دارد که نمی‌شود آن اختیارات را از او سلب کرد!»

ادامه خبر
منبع: ایسنا
15 October 2018, 7:49 am

فرود در بهشت؛مروری بر زندگی خلبان شهید عباس بابایی

عباس بابایی خلبان تیزپرواز قزوینی بعد از سال‌ها مجاهدت در عید قربان سال 66 پروازش روی باند بهشت فرود آمد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
13 October 2018, 8:21 am

کاوش در قلعه تاریخی حسن صباح تا پایان آبان ماه ادامه دارد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین از تمدید مجوز برنامه چهاردهمین فصل کاوش‌های باستان‌شناسی در دژ تاریخی حسن صباح تا پایان آبان ماه سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
13 October 2018, 6:05 am

روند حمل بار توسط کامیون‌ها به روال عادی بازگشته است

معاون اقتصادی استاندار قزوین با اشاره به اینکه روند حمل بار توسط کامیون‌ها از دو روز گذشته به روال عادی بازگشته است، گفت: هیچ مشکل خاصی در خصوص جابجایی و حمل‌ونقل کالا نداریم.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 October 2018, 12:28 pm

تکذیب ارتباط استخدامی و کاری عامل خون‌گیری مشکوک دانش‌آموزان تاکستانی با هلال‌احمر

روابط عمومی جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای ارتباط اقدام فردی ناشناس در خصوص خون گیری مشکوک دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در تاکستان قزوین با هلال احمر را رد و تاکید کرد که این فرد به هیچ وجه امدادگر هلال احمر نبوده و اساسا هیچ ارتباط استخدامی و کاری با این نهاد مردمی نداشته است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 October 2018, 11:59 am

مراسم تشییع و تدفین محمد دبیرسیاقی برگزار شد

پیکر آخرین بازمانده از شاگردان علامه دهخدا امروز از پژوهشکده دبیرسیاقی به سمت امامزاده حسین‌ابن‌علی ابن موسی‌الرضا (ع) قزوین تشییع و در آرامستان بهشت حسینی این شهر به خاک سپرده شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 October 2018, 10:28 am

جزییاتی جدید از نتایج آزمایش HIV و هپاتیت‌ دانش‌آموزان تاکستانی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین درباره خبر اقدام به خون‌گیری شخصی در مدرسه‌ای در تاکستان توضیح داد و اعلام کرد که بر اساس تست‌ها و آزمایشاتی که از دانش‌آموزان به عمل آمده، خطری مبنی بر ابتلا به HIV یا هپاتیت‌بی آنها را تهدید نمی‌کند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 October 2018, 8:13 am

انتقاد معاون اقتصادی استاندار قزوین از دانشگاه‌ها و ادارات برای کم‌توجهی به پژوهش

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: در کم‌توجهی به حوزه پژوهش، دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی به یک اندازه مورد انتقاد هستند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 October 2018, 7:10 am

قصه پرغصه سوء مدیریت

فرماندار شهرستان تاکستان گفت: جوانی که عضویت وی از سوی هلال‌احمر تکذیب شده به بهانه غربالگری سلامت دانش‌آموزان دخترانه متوسطه اول مدرسه سما با سهل‌انگاری مدیر مدرسه و بدون توجه به قوانین و آیین‌نامه‌های حراستی مرتبط، به تست قند خون دانش آموزان دختر این مرکز آموزشی اقدام کرده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 October 2018, 6:24 am

پیکر غریق 18 ساله یافت شد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر قزوین گفت: جوان 18 ساله‌ای که در استخر آب واقع در روستای آجربند غرق شده بود توسط هلال‌احمر یافت و به نیروی انتظامی تحویل داده شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
10 October 2018, 7:57 am

اولویت اصلی در حوزه اقتصاد، تأمین کالاهای اساسی است

معاون اقتصادی استاندار قزوین با اشاره به اینکه اولویت اصلی در حوزه اقتصاد، تأمین کالاهای اساسی است و بیشتر در این حوزه تمرکز کرده‌ایم، گفت: در خصوص ذخیره‌سازی کالاهای اساسی هیچ مشکلی نداریم و به اندازه کافی کالا پیش‌بینی و تأمین‌ شده است و تلاش می‌کنیم تا تلاطمی به بازار وارد نشود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
9 October 2018, 11:33 am

نوسانات بازار ارز فریاد شرکت‌های دارویی را درآورد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: در حال حاضر شرکت‌های دارویی به دلیل نوسانات بازار و کمبود ورود برخی از داروها حاضر به عرضهٔ محصولات خود به‌صورت نسیه و یا اقساط نیستند و همین امر سبب شده تا مردم کمبود دارو در بازار را احساس کنند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
9 October 2018, 6:31 am

کردوانی: تغذیه مصنوعی دشت قزوین با مطالعه انجام شود

پروفسور کردوانی گفت: برای تغذیه مصنوعی دشت قزوین در ابتدا باید مطالعه صورت گیرد که در کجا چاه و در کجا استخر احداث شود تا تغذیه مصنوعی جواب دهد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
8 October 2018, 12:20 pm

قانون معافیت صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری در قزوین اعمال شود

نماینده قزوین در مجلس گفت: برای کمک به تولیدکنندگان و صنعتگران در شرایط کنونی، قانون معافیت مالیاتی برای صنایع مستقر در شعاع ۱۲۰ کیلومتری باید در استان قزوین هم عملیاتی شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
8 October 2018, 12:19 pm

محمد دبیرسیاقی درگذشت

سیدمحمد دبیرسیاقی، پیشکسوت ادبیات و از شاگردان علامه دهخدا، در سن ۹۹سالگی درگذشت.

ادامه خبر
اخبار برگزیده