منبع: ایسنا
24 June 2019, 11:37 am

95 ملاقات با والدین به سبک مرکز مهر خانواده

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان قزوین گفت: سال گذشته 95 فرزند طلاق در مرکز مهر خانواده قزوین با والدین خود ملاقات کردند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 11:33 am

کتاب‌های خطی ۶۰۰ ساله در قزوین، وقف آستان قدس رضوی شد

یک خیر قزوینی در اقدامی قابل‌ تحسین تعداد ۱۹۶ کتاب خطی ارزشمند فقهی و ۳۰ جلد کتاب چاپی خود را وقف آستان قدس رضوی کرد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 11:29 am

از شایعه تا واقعیت خبر «اتوبوس تیم ملی در حال مسافرکشی در قزوین!»

حضور اتوبوس حامل تیم ملی در قزوین و انتشار تصویری در فضای مجازی موجب دست‌به‌دست شدن خبری مبنی بر مسافرکشی این اتوبوس در قزوین شد. آیا این خبر واقعیت دارد؟!

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 8:51 am

آیا آتش‌سوزی باغستان عمدی است؟

مدیرعامل سازمان باغستان‌های سنتی شهرداری قزوین گفت: آتش‌سوزی در این چند وقت اخیر در نقاط مختلف، اتفاق افتاده است، برخی باغ‌هایی که رها شده است از آتش‌سوزی به دلایل مختلف در امان نیست، البته نمی‌توانیم بگوییم که آتش‌سوزی‌ها عمدی بوده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 8:39 am

دستگاه قضایی قزوین برخورد با مدیران متخلف را با جدیت آغاز کرده است

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی استان برخورد با مدیران متخلف و مفاسد اقتصادی را با جدیت آغاز کرده و از سال گذشته ده‌ها پرونده در استان تشکیل شده است و مدیران باید پاسخگوی تخلفات، جرائم و دست‌اندازی‌های خود به بیت‌المال و حقوق مردم باشند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
24 June 2019, 7:40 am

بازار قزوین طعمه حریق شد

قائم‌ مقام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: آتش‌سوزی شب گذشته بازار قزوین با تلاش آتش‌نشانان مهار شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
23 June 2019, 6:12 am

کاسبی قصابان کساد شده است

رئیس اتحادیه قصابان قزوین با اشاره به اینکه مدتی است تهیه دام سهل‌تر شده ولی میزان تقاضا و فروش آن کاهش پیدا کرده است، گفت: در حال حاضر روزانه به‌صورت میانگین 200 گوسفند و 6 تا 8 تُن دام سنگین کشتار می‌شود که این میزان نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
23 June 2019, 6:03 am

تب داغ بازار مسکن در آستانه تابستان

یک سالی است که بازار مسکن حال‌وروز خوشی ندارد و هرروز بر قیمت آن افزوده می‌شود و شرایط رکود تورمی در آن حاکم است؛ اکنون اجاره‌نشینان در فصل جابجایی با قیمت‌های دو برابری و گاه چند برابری مواجه شدند که آنان را برای یافتن سرپناهی مناسب ناامید کرده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
23 June 2019, 3:53 am

باغستان قزوین باز هم طعمه حریق شد

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: در حادثه ظهر امروز حدود چهار هکتار از علفزارها و چند اصله درخت ضلع غربی بلوار شهید باهنر قزوین طعمه حریق شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 11:31 am

آغاز فاز سوم مرمت تیمچه تاریخی سرباز

معاون میراث فرهنگی استان قزوین از آغاز فاز سوم مرمت بنای تاریخی تیمچه سرباز واقع در شمال سرای قیصریه بازار تاریخی قزوین خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 11:29 am

بیشتر متکدیان قزوین غیربومی هستند

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: بیشتر متکدیان استان افراد غیربومی و مهاجر هستند که باید با برنامه‌ریزی دستگاه‌های متولی جلوی فعالیت آن‌ها را گرفت.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 8:05 am

رشد ۱۳۰ درصدی چاپ آثار در انتشارات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)

مدیرمسئول چاپ و انتشارات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) از رشد ۱۳۰ درصدی چاپ آثار در این انتشارات در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 6:09 am

پیش‌بینی کاهش قیمت سیب‌زمینی طی روزهای آینده

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت استان قزوین اعلام کرد: در حال حاضر میانگین قیمت سیب‌زمینی در بازار 8000 تومان است که پیش‌بینی می‌شود قیمت آن در هفته جاری به 5000 تا 6000 تومان برسد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 June 2019, 6:05 am

وضعیت ایستایی برج‌های دوگانه خرقان تثبیت شده است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین گفت: گچ‌های سفیدرنگی که روی بدنه برج‌های خرقان وجود دارد و هر کدام نشان‌دهنده تاریخ مشخصی است و بیشتر آن‌ها مربوط به دهه 80 است که عدم ترک خوردگی آن‌ها نشان می‌دهد ترک‌های جدیدی روی بدنه برج‌ها ایجاد نشده و وضعیت ایستایی این دو برج تثبیت شده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 June 2019, 7:06 pm

مسابقات قهرمانی کشور آفرود در قزوین

مرحله نخست مسابقات دو دیفرانسیل آفرود قهرمانی کشور روز جمعه ۳۱ خرداد با حضور ۲۰ تیم، ۱۰۰ راننده آقایان و بانوان در فلکه اول شهرک کوثر شهر قزوین برگزار شد. اتومبیلرانانی از ۲۰ استان کشور از جمله مشهد، سمنان، تهران، مازندران، فارس اصفهان، قم، یزد، البرز همدان، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان شرقی و… در این رقابت‌ها حضور داشتند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 June 2019, 11:21 am

بررسی مسائل مختلف حوزه صنعت از سوی دانشگاه امام خمینی (ره)

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) گفت: دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از دیرباز در برنامه خود به دنبال آن است گامی برای بهبود وضعیت صنعت در استان بردارد؛ زیرا در حوزه صنعت در استان قزوین پیشرفت‌هایی داریم و در این راستا جامعه دانشگاهی می‌تواند کمک بیشتری داشته باشد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 June 2019, 10:33 am

روایت‌های ناگفته ۸ شاهد عینی از زلزله رودبار و منجیل

هرکجا که باشند عقربه‌های ساعت از ۳۰ دقیقه بامداد آخرین روز بهار که عبور کند، قلبشان به لرزه می‌افتد. انگار زمان به ۲۹ سال قبل بازمی‌گردد که در چشم‌بهم‌زدنی زندگی‌شان زیر و رو شد. حالا آن لحظه برای بسیاری از ساکنان رودبار و منجیل و حدود ۷۰۰ روستا به مبداء تاریخ تبدیل شده است و در روایت‌هایشان همه چیز با قبل و بعد از زلزله سنجیده می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 June 2019, 7:51 am

بودجه ۳۶۶ هزار میلیارد تومانی دولت برای رونق تولید

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه با اعلام اینکه دولت حدود ۳۶۶ هزار میلیارد تومان برای اجرای برنامه‌های رونق تولید در نظر گرفته است، افزود: سازمان برنامه‌وبودجه از سوی دولت هشت برنامه را در حوزه‌های مختلف تولید تعریف کرده که ازجمله این حوزه‌ها می‌توان به کشاورزی، مسکن و صنعت اشاره کرد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 June 2019, 2:40 pm

ارائه طرح اصلاح ساختار بودجه کشور در جلسه سران قوا

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه اعلام کرد: طرح اصلاح ساختاری نظام بودجه شنبه در جلسه سران قوا مطرح خواهد شد و به‌عنوان مسئول بودجه کشور در کنار دریافت‌ها به پرداخت‌ها نیز توجه خواهیم داشت.

ادامه خبر
اخبار برگزیده