منبع: ایسنا
22 April 2019, 10:59 am

کمک بیش از 6 میلیارد تومانی استان قزوین به سیل‌زدگان

جانشین سپاه صاحب‌الأمر (عج) استان قزوین گفت: سپاه پاسداران استان در مجموع شش میلیارد و 600 میلیون تومان از طریق جمع‌آوری کمک‌های مردمی پایگاه‌های مقاومت و مساجد، کمک‌های مجموعه دستگاه‌ها و سازمان‌های استان و استانداری به استان‌های سیل‌زده کمک رسانده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 April 2019, 8:35 am

واژگونی سواری پژو در قزوین 2 کشته بر جای گذاشت

رئیس پلیس‌راه استان قزوین از فوت دو نفر براثر واژگونی یک دستگاه سواری پژو در محور «بوئین‌زهرا – قزوین» خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 April 2019, 8:19 am

لحظه‌های پاسداری

به بهانه سالگرد تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دیدار یکی از پاسداران بازنشسته استان قزوین رفتیم؛ کسی که از سال‌های حضورش در جبهه‌های حق علیه باطل با عشق یاد می‌کند؛ او بعد از سال‌ها مجاهدت و حضور در میادین نبرد به درجه رفیع جانبازی نائل آمده است و این روزها با عوارض ناشی از همان مجروحیت‌های دفاع مقدس دست‌وپنجه نرم می‌کند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 April 2019, 10:51 am

سرما و برودت هوا استان قزوین را در بر می‌گیرد

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه به استان قزوین، سرما و برودت هوا استان را در بر خواهد گرفت.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 April 2019, 10:16 am

تمرکز دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) روی تحصیلات تکمیلی

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) گفت: در سال ۹۸ دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) به‌ صورت ویژه بر بخش تحصیلات تکمیلی تمرکز خواهد کرد و به‌ مرور با کاهش ظرفیت رشته‌های مقطع کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا افزایش ظرفیت خواهیم داشت.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 April 2019, 8:15 am

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی حرکت به‌ سوی ظهور است

یک کارشناس مذهبی گفت: اگر بخواهیم برنامه عملیاتی فرهنگ انتظار را ترسیم کنیم، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یک برنامه عملیاتی برای انتظار است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 April 2019, 9:32 am

مرگ مرد 40 سال به دلیل سقوط در کانال آب

مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: سقوط یک مرد ۴۰ ساله مجهول‌الهویه در کانال آب خیابان دانشگاه باعث مرگ وی شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 April 2019, 8:25 am

انهدام باند حرفه‌ای سارقان احشام دربوئین زهرا

فرمانده انتظامی بوئین زهرا از دستگیری 3 نفر سارق احشام در این شهرستان خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 April 2019, 6:08 am

مبارزه با ملخ مراکشی در 1100 هکتار از مزارع قزوین

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: عملیات مبارزه با ملخ مراکشی در سطح 1100 هکتار از مزارع کشاورزی استان انجام شده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 April 2019, 5:39 am

یک استاد حوزه علمیه:منتظر نمی‌تواند نسبت به مشکلات جامعه بی‌تفاوت باشد

یک استاد حوزه علمیه با تأکید بر اینکه انتظار یک عمل است، گفت: امروز نمی‌توانیم نسبت به مشکلات مردم و جامعه بی‌تفاوت باشیم انسان منتظر باید حرکت کند ولو این حرکت با گوش دادن به درد و دل مردم باشد؛ که اگر انسان منتظر این‌گونه عمل کند می‌تواند خود را منتظر امام عصر خویش بداند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 April 2019, 5:23 am

15 درصد مدارس قزوین نیازمند تخریب و بازسازی

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین اعلام کرد: حدود 19 درصد مدارس استان نیازمند مقاوم‌سازی و 15 درصد نیز نیازمند تخریب و بازسازی هستند که امیدواریم خیرین در این امر مشارکت کنند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 April 2019, 11:35 am

تربیت صرفاً وظیفه آموزش‌وپرورش نیست

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: هویت ایرانی از هویت اسلامی جدا نیست، سندهای تمدنی هویت نشان می‌دهد که افتخارات و تولیدات فرهنگی به ایران اسلامی برمی‌گردد و هویت یکپارچه ایرانی اسلامی جدا ناپذیر است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 April 2019, 7:29 am

حضور نیروهای مسلح ایران در دیگر کشورها با دعوت رسمی است

استاندار قزوین گفت: اگر امروز در برخی از کشورهای منطقه شاهد حضور نیروهای مسلح کشورمان هستیم، این حضور براساس مقررات بین‌المللی و با دعوت رسمی دولت قانونی آن کشورها انجام شده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 April 2019, 11:56 am

روند کاهشی قیمت‌ها در بازار ادامه می‌یابد

معاون اقتصادی استاندار در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با تأکید بر اینکه قیمت کالاهای اساسی و موردنیاز مردم باید به‌صورت مستمر کنترل و رصد شود، اعلام کرد: روند کاهشی قیمت‌ها در بازار ادامه می‌یابد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 April 2019, 9:48 am

تلألؤ نگین سبز «مینودر» در بهار طبیعت

قزوین با داشتن جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بکر در فصل بهار لباسی از سبزه و گل بر تن می‌کند و آدمی را به تفکر و تأمل در خلقت پروردگار وامی‌دارد؛ از این جهت سفر به نقاط مختلف استان قزوین در فصل بهار خالی از لطف نیست.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 April 2019, 9:48 am

استاندار قزوین: شرکت‌های دانش‌بنیان، موتور محرک رونق تولید هستند

استاندار قزوین گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان با محوریت ارائه خدمات در حوزه اقتصاد، موتور محرک رونق تولید هستند و باید از ظرفیت آن‌ها نهایت بهره‌برداری متناسب با نام‌گذاری سال صورت گیرد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 April 2019, 8:30 am

دستگیری 183 متخلف محیط‌زیستی در سال 1397

فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست استان قزوین اعلام کرد: در طول سال 97 مأموران یگان حفاظت محیط‌زیست استان قزوین موفق به دستگیری تعداد 183 نفر از متخلفین زیست‌محیطی و تشکیل 170 فقره پرونده تخلف و معرفی متهمین به حوزه‌های قضایی استان جهت برخورد قانونی شدند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 April 2019, 8:25 am

وزش بادهای شدید در قزوین

کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: امروز شاهد وزش بادهای شدید غربی و جنوب غربی در استان هستیم که احتمال خسارات به تأسیسات و مبلمان شهری وجود دارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 April 2019, 1:23 pm

آتش سوزی یک واحد تجاری گاز ال پی جی - قزوین

یک واحد تجاری گاز ال پی جی در بلوار ابوترابی قزوین نرسیده به جاده مخصوص قزوین – تهران دچار انفجار و حریق گسترده شد. یک واحد تجاری به‌ صورت غیراستاندارد اقدام به تزریق گاز مایع به خودروها می‌کرده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
16 April 2019, 8:26 am

نقش احیاء تالاب الله‌آباد در کاهش ریزگردهای دشت قزوین

استاندار قزوین گفت: احیاءتالاب الله‌آباد واقع در شهرستان آبیک در کاهش ریزگردها که خطرات آن علاوه بر قزوین، استان‌های تهران و البرز را نیز تهدید می‌کند مؤثر است.

ادامه خبر
اخبار برگزیده