منبع: ایسنا
18 September 2019, 1:46 pm

اهمیت تبدیل "رایسست" به پایگاه تامین منابع اطلاعاتی برای نظام‌مند کردن هزینه‌های کشور

تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، پژوهشی و فناوری بین مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (رایسست) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) از یک طرف و دانشگاه سمنان در نشست مشترک طرفین امروز در شیراز به امضاء رسید.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 September 2019, 9:02 am

شیراز به وقت کتاب و قهوه

دیوارها را با چند عکس قاب شده از ستارگان سینما پوشانده‌اند و موسیقی ملایمی، پاورچین به استقبال شما می آید؛ اینجا شیراز است و در کافه ای سایه روشن، سفارش را با لبخند تحویل می گیرند و چند دقیقه بعد می‌توانید انگشتانتان را دور فنجان یا لیوان نوشیدنی حلقه کنید. وقتی بوی قهوه لابه لای صفحات کتاب و کلمات می‌پیچد،معجزه می‌کند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 September 2019, 7:52 am

تدوین سند پیشران توسعه فارس طی روزهای آینده

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور از تدوین سند توسعه فارس جهت کمک به توسعه بیشتر این استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: آیین رونمایی از این سند با حضور وزیر کشور در فارس برگزار می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 September 2019, 12:16 pm

شهردار فسا مورد ضرب و شتم قرار گرفت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس مضروب شدن شهردار فسا را تایید و اعلام کرد این عمل از سوی افراد ناشناسی انجام شده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 September 2019, 11:14 am

حضور کودکان شیرازی در مسابقات جهانی محاسبه ذهنی

تیم چرتکه استان فارس به عنوان نماینده ایران در مسابقات جهانی ذهنی که امسال در کشور امارت متحده عربی در دبی برگزار می‌شود با ۲۰ چرتکه آموز برتر در ۴ گروه شرکت خواهد کرد.

ادامه خبر
اخبار برگزیده