منبع: ایسنا
14 July 2020, 10:03 am

اعمال محدودیت‌ در پارک‌های مشهد

معاون خدمات شهری شهردار مشهد گفت: حضور در بوستان‌ها تنها با استفاده از ماسک ممکن است و زمین‌های بازی کودکان و تجهیزات ورزشی موجود در پارک‌ها بسته می‌ماند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 9:58 am

نمایندگان خود را موظف به پیگیری تمام محورهای «بسته اقتصاد مردمی» می‌دانند

رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس گفت: تمامی نمایندگان خود را موظف می‌دانند تا تمام محورهای بسته اقتصاد مردمی مورد تاکید رئیس مجلس شورای اسلامی را براساس اولویت‌ها پیگیری کنند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 9:58 am

چرا برخی افراد از خوردن غذای چرب لذت می‌برند؟

بسیاری از افراد معتقدند که لذت مصرف برخی از غذاها به علت چربی موجود در آنهاست و بر اساس نتایج تحقیق جدید مرکز حواس شیمیایی مونل (Monell) دوست داشتن غذای چرب فقط مربوط به چربی آن نیست، بلکه به خصوصیات ژنتیکی ذاتی مصرف‌کننده و درک چربی نیز مرتبط است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 9:43 am

۲۵۲۱ ابتلا و ۱۷۹ فوتی جدید کرونا در کشور / ۲۵ استان در وضعیت قرمز و هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲هزار و ۵۲۱ مورد جدید کووید ۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 9:36 am

تیم‌داری خراسان منوط به تسویه کامل بدهی‌های پیام است

مدیرکل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی گفت: فدراسیون والیبال تاکید دارد حضور هر تیمی از خراسان رضوی در لیگ برتر، منوط به پرداخت کامل تمام بدهی‌های پیام است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 9:12 am

کبدی خراسان رضوی برترین هیأت کبدی کشور شد

هیأت کبدی خراسان رضوی در بین 31 هیأت، برترین شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 9:08 am

زنان و جوانان در معرض احساس تنهایی ناشی از کرونا

بر اساس نتایج تحقیقات دانشکده بازرگانی کمبریج، افرادی که علائم بیماری کووید-19 دارند و یا قبلا به این بیماری مبتلا شدند، احتمال دارد با اختلالات روانی عمومی و احساس تنهایی را بیش از سایرین تجربه کنند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 8:33 am

ویژه‌برنامه‌های روز زیارتی امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: مراسم روز زیارت مخصوص امام رضا(ع) چهارشنبه هفته جاری در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 8:25 am

رمدسیویر هنوز در پروتکل‌های درمانی کشور وارد نشده است

مدیر امور دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: داروی رمدسیویر موجود در بازار سیاه تقلبی بوده و توسط افراد سودجو به فروش می‌رسد، بنابراین داروی موجود در بازار آزاد مورد تائید سازمان غذاودارو نیست و مردم از تهیه آن اکیدا خودداری کنند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 8:17 am

مواسات شامل حال بانک‌ها نمی‌شود؟

بعد از ورود کرونا به کشور، مشکلات بسیاری برای درآمدزایی مردم به وجود آمد، مشکلاتی که همچنان گریبان‌گیر مردم بوده و روز به روز با افزایش هزینه‌ها بیشتر می‌شود. یکی از مواردی که در این مدت فشار مضاعفی بر مردم وارد کرد، اقساطی بود که باید به بانک‌ها پرداخت می‌شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 7:35 am

عکس‌های ثبت شده از کرونا، سند تاریخی محسوب می‌شود

یک عکاس خبری گفت: در حال حاضر شاید عکس‌های ثبت شده از بیماری کرونا تنها ثبت یک لحظه باشد؛ اما بعدها سند تاریخی محسوب می‌شود، چرا که نحوه زندگی انسان‌ها در ایامی که مشکل جهانی وجود داشته است را روایت می‌کند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 7:30 am

خلاقیت یا تبلیغات، اولویت با کدام است؟

تابلوهای تبلیغاتی که در حال حاضر مورد استفاده قرار نمی گیرند، در شهر رتردام هلند به نمایشگاه هنری تبدیل می‌شود، زیرا خلاقیت بهتر از تبلیغات است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 7:10 am

زاوه حتی یک تخت بیمارستانی ندارد/ سند توسعه باید قابلیت اجرایی داشته باشد

فرماندار زاوه نبود بیمارستان را از مهم‌ترین مشکلات این شهرستان ذکر کرد و گفت: متأسفانه حتی یک‌ تخت بیمارستانی در شهرستان زاوه وجود ندارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 7:04 am

افزایش آمار سوءتغذیه کودکان در انگلستان

محققان دریافتند که ابتلا کودکان به سوءتغذیه در کشور انگلیس، نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو برابر شده است، زیرا در 6 ماه گذشته دو هزار و 500 نفر در بیمارستان‌ها بستری شدند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 7:00 am

برای تسریع پروژه‌ها از توانایی بخش خصوصی بهره می‌گیریم

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برای سرعت بخشیدن به پروژه‌های نیمه تمام باید بخش خصوصی را وارد کنیم.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 6:41 am

پلمب ۸ واحد صنفی متخلف در تایباد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تایباد گفت: از ابتدای سال جاری در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و تذکرات به اصناف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی هشت واحد صنفی متخلف شناسایی و پلمب شدند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 6:39 am

«عقیقِ بلولیس»؛ معروف به رنگین‌کمان زمین

گوهرسنگ‌ها و سنگ‌های قیمتی به عنوان جاذبه‌های گردشگری در یک مقصد و البته به شکل سوغات همواره مورد توجه گردشگران است؛ از این رو شناخت گوهرسنگ‌های مقصد مورد نظر برای طیفی از گردشگران جالب و حائز اهمیت بوده و مشهد نیز به عنوان شهر جهانی گوهرسنگ‌ها جایگاه ویژه‌ای در زمینه سنگ‌های قیمتی دارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 6:28 am

ثبت بیست و پنجمین خانه‌ تاریخی گناباد در فهرست آثار ملی

مسئول روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گناباد گفت: خانه‌ تاریخی اعتضادی بیست و پنجمین خانه‌ تاریخی در شهرستان گناباد است که در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 July 2020, 5:52 am

ترامپ و بحران‌های سلامت، اقتصاد و هویت

اوضاع برای ترامپ پیچیده‌تر شده، رئیس جمهور آمریکا در حالی باید برای انتخابات نوامبر خود را آماده کند که هر روز یک مسئله پیش‌بینی نشده‌ او را با موانع بزرگتری نسبت به گذشته برای پیروزی در انتخابات مواجه می‌کند.

ادامه خبر
اخبار برگزیده