منبع: ایسنا
18 September 2019, 1:57 pm

برگزاری ۲۸۰۰ برنامه در خراسان جنوبی طی هفته دفاع مقدس

‌معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: طی هفته دفاع مقدس، ۳۹ عنوان برنامه با ۲۸۰۰ برنامه در رده‌های مختلف بسیج برگزار می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 September 2019, 7:24 am

وقف‌هایی که به نیت عزا بیش از ۳ قرن ایستاده‌اند

‌مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: در سطح استان موقوفاتی وجود دارد که بیش از یک تا سه قرن ثبت شده است و همچنان پابرجاست و توسط اداره کل اوقاف و امورخیریه استان حفظ، مدیریت و اجرای نیت می شود که این نشان دهنده ماندگاری وقف است و باید سنت حسنه وقف در بین خیرین و مردم نهادینه شود تا مردم جامعه سالیان سال از خیر و برکات آن بهره مند شوند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 September 2019, 5:29 am

نابودی سرمایه‌های زیستی خراسان جنوبی در وانفسای بی‌توجهی مدیران

‌مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: ضعف آگاهی عمومی و کم توجهی تصمیم سازان در خراسان جنوبی باعث شده گورخر ایرانی را از دست بدهیم، یوزپلنگ آسیایی آخرین نفس‌ها را بکشد و همچنین بیش از 80 درصد تنوع ژنی جمعیت جبیر، آهو، قوچ، میش، کل و بز از میان برود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 September 2019, 5:27 am

وقتی طنین زندگی در روستایی محروم می‌پیچد

‌صدای مادری به گوش می‌رسد که برای تولد فرزندش بی قراری می‌کند. گام‌های پدر هم بی قرارتر از مادر است و با نفس‌های عمیق و نیمه عمیق استرس خفته در چهره‌اش را می‌زداید. دستی از جنس به کمکش می ‌شتابد و فرزندش در ظلمت شب پا در این دنیا می‌گذارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 September 2019, 5:25 am

خان هفتم؛ خرید لوازم‌التحریر

در ماه‌های اخیر افزایش قیمت کاغذ و مواد اولیه، باعث ورود گرانی به بازار لوازم‌التحریر شده و این امر، شرایط را برای تولیدکننده و مصرف کننده سخت کرده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 September 2019, 12:43 pm

کم آبی، مهترین مشکل استان خراسان جنوبی است

استاندار خراسان جنوبی معضل کم آبی را مهمترین مشکل این استان خواند و افزود: تامین آب شرب برای روستاها در سطح استان خراسان جنوبی یکی از چالش‌های اساسی ما محسوب می‌شود.

ادامه خبر
اخبار برگزیده