منبع: ایسنا
14 August 2018, 8:46 am

گویی راه‌آهن کرج از حیاط خانه شان می‌گذرد

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از حل اختلاف میان ساکنان حاشیه راه‌آهن منطقه 11 و شرکت راه آهن با همکاری این معاونت خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 August 2018, 7:31 am

تلاش برای راه‌اندازی پژوهشکده علوم اجتماعی در کرج

رئیس جهاد دانشگاهی البرز از راه‌اندازی پژوهشکده علوم اجتماعی و شهری در استان البرز تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به مغفول ماندن این حوزه و توانایی جهاد دانشگاهی البرز در علوم انسانی، راه‌اندازی این پژوهشکده به طور جدی پیگیری می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
14 August 2018, 6:52 am

نظر وزیر کشور درباره شهردار کرج هنوز ابلاغ نشده است

عضو شورای شهر کرج گفت: هنوز وضعیت احراز صلاحیت شهردار منتخب کرج از طرف وزارت کشور به شورای شهر اعلام نشده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
13 August 2018, 9:15 am

قیمت کیسه آرد از 450 به 1200 تومان رسید

رییس انجمن آرد البرز گفت: افزایش قیمت کیسه آرد تنها بخشی از وضعیت نابسامان فعالان این صنعت را نشان می‌دهد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
13 August 2018, 9:01 am

جعبه‌های فلزی که هر جایی رها می‌شوند!

پارک خودرو در ورودی پیاده‌روها، عابران را همیشه به دردسر می‌اندازد؛ حال تصور کنید یک معلول در حال عبور از یک پیاده‌رو چه مشقتی در برابر این جعبه‌های پر از بی‌فرهنگی متحمل می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
13 August 2018, 8:44 am

کنوانسیون حقوقی خزر از حضور نظامی رژیم صهیونیستی و آمریکا در دریای خزر جلوگیری می‌کند

یک کارشناس مسائل بین‌الملل معتقد است کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر که 21 مرداد در آکتائو قزاقستان به امضا رسید می‌تواند از حضور نظامی رژیم صهیونیستی و آمریکا در دریای خزر جلوگیری کند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
13 August 2018, 7:28 am

طلاق فوری بدون معطلی!

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استان البرز گفت: البته در سال‌های اخیر عواملی چون منافع اقتصادی به طلاق در استان دامن زده است و کسانی هستند که در قبال دریافت بخشی از سکه‌های مهریه، به برخی وعده گرفتن طلاق در زمانی کوتاه را می‌دهند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
13 August 2018, 5:13 am

دست و پا زدن واحدهای صنعتی برای ماندن

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز با اشاره به ضرورت تامین ارز برای تهیه مواد اولیه واحدهای تولیدی افزود: در خصوص تامین ارز مورد نیاز واحدهای صنعتی باید سریع‌تر تصمیم‌گیری شود تا واردات مواد اولیه آنها با مشکل مواجه نشود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
12 August 2018, 10:21 am

دانشگاه علمی‌ کاربردی ظرفیت جذب دانشجوی خارجی را دارد

رئیس دانشگاه علمی کاربردی البرز با اعلام اینکه این دانشگاه مدعی ارتباط درونی با بخش تولید و صنعت است، تصریح کرد: وابستگی با بخش شغلی و تولیدی یکی از نقاط مهم و مثبت این دانشگاه به شمار می‌رود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
12 August 2018, 9:58 am

ممنوع‌الخروج شدن مدیران پنج شرکت ارزی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از ممنوع‌الخروج شدن مدیران پنج شرکت متخلف ارزی در البرز خبر داد و گفت: رأی یکی از این پرونده‌ها صادر و شرکت متخلف 2.5 میلیون یورو جریمه نقدی شد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
12 August 2018, 9:45 am

مدرک کارشناسی ارشد شهردار کرج باطل است/پایان‌نامه احمدی‌نژاد کپی است

رئیس شورای شهر کرج با اعلام اینکه مدرک کارشناسی ارشد شهردار منتخب کرج باطل شده است گفت: پایان‌نامه آقای احمدی‌نژاد کپی یک طرح تحقیقاتی است که به سفارش شورای شهر و شهرداری کرج توسط دانشگاه خوارزمی انجام شده و به امانت در اختیار شهرداری قرار داشته است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
12 August 2018, 9:20 am

با این مهارت‌ها شانس بیشتری برای اشتغال دارید

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز گفت: برگزاری دوره‌های تخصصی هنر مانند طراحی مد و لباس، عکاسی، دکوراسیون داخلی و ساخت زیورآلات از جمله دوره‌هایی است که درصد بالایی از اشتغالزایی را به همراه دارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
12 August 2018, 5:30 am

آغاز مهاجرت به البرز از دوره قاجار

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استان البرز گفت: زمانی جمعیت در این منطقه به 50 هزار نفر می‌رسید اما از حدود 300 سال پیش و در زمان قاجار روند مهاجرت به البرز آغاز و در طول این مدت تمامی خرده فرهنگ‌های کشور در این سرزمین ساکن شده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 August 2018, 2:18 pm

تجارت در ایران با دلالی تعریف می‌شود

رییس هیات مدیره انجمن صنایع همگن پلاستیک البرز گفت: متاسفانه تجارت در کشور ما به معنای دلالی و قاچاق است و کسانی‌که درست کار می‌کنند راهی از پیش نمی‌برند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 August 2018, 1:17 pm

سوداگری در ایران جای ایثارگری را گرفته است

فرمانده سپاه استان البرز گفت: متاسفانه امروز سوداگری جای ایثارگری را گرفته و در کشور حاکم شده و همه این دزدی‌های 3000 و 4000 میلیاردی که مشخص می‌شود از همین سوداگری است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 August 2018, 1:08 pm

مرگ تدریجی تشکل‌های غیردولتی در البرز

رییس انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی البرز گفت: تنها هفت تشکل از 22 تشکل استان هنوز فعال هستند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 August 2018, 10:00 am

نماینده کرج: عواملی دنبال کشته‌سازی هستند

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی از نهادهای امنیتی، انتظامی و قضایی استان البرز خواست که نوع کشته شدن یک نفر در تجمعات کرج را به صورت دقیق بررسی کنند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 August 2018, 9:07 am

با توجه به رکود در ساخت و ساز بحث احتکار میلگرد مطرح می‌شود

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به وضعیت اقتصادی در داخل به خصوص بحث احتکار اشاره و اعلام کرد: ما در واردات روغن مشکلی نداریم اما متاسفانه بحث احتکار وجود دارد؛ یا مثلا در زمینه میلگرد طبق آمار موجود در شش ماه اول سال ۹۶ حدود ۶۰۰ هزار تن میلگرد به کشور وارد شد اما امسال در سه ماه و نیم اول این میزان میلگرد وارد شده که با توجه به رکود در ساخت و ساز بحث احتکار مطرح می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 August 2018, 9:01 am

بیکاران البرز در بهار زیادتر شده‌اند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: در سال ۹۶ که نرخ بیکاری در کشور ۱۲ درصد بود در البرز به ۱۴ درصد رسید و این رقم در بهار ۹۷ به ۱۵.۶ درصد رسید.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
11 August 2018, 8:45 am

در تجمعات مرداد شهرهای نزدیک به تهران هدف قرار گرفتند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: دشمنان در تجمعات مرداد ماه شهرهای نزدیک به تهران را هدف قرار داده بودند که نزدیک‌ترین شهر به پایتخت کرج بود.

ادامه خبر
اخبار برگزیده