منبع: ایسنا
22 August 2019, 11:08 am

به جد درصدد کاهش نرخ بیکاری در استان البرز هستیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هر گونه کوتاهی از سوی مدیران در راستای ارتباط با مردم و عدم اقدام برای کسب رضایتمندی آنها را بر نمی‌تابم.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
22 August 2019, 10:15 am

برگزاری همایش موکب‌داران در البرز در هفته آینده

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: امسال برداشته شدن روادید سبب خواهد شد که حجم زائرین افزایش کند بنابراین ما هم تلاش کرده‌ایم ظرفیت‌ها را افزایش دهیم تا زمینه برای حضور بیشتر مردم فراهم شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 August 2019, 10:49 am

معمای مالیات و کارتخوان

‌رئیس سازمان نظام پزشکی البرز گفت: میزان درآمد پزشکان کاملاً رصد مالیاتی می‌شود و این موضوع درست مثل کارمندی است که در یک ارگان دولتی یا خصوصی اشتغال داشته و میزان درآمدش توسط نهاد محل خدمت محاسبه و مالیاتش کسر می‌شود، بنابراین فرض فرار مالیاتی توسط جامعه بزرگ پزشکی چندان قابل قبول نیست.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 August 2019, 8:56 am

احضار عضو شورای شهر جدید هشتگرد

رئیس حوزه قضایی بخش چهارباغ از احضار یکی از اعضای شورای شهر جدید هشتگرد خبر داد و گفت: این عضو شورای شهر جدید هشتگرد به مدت سه سال طی یک قرارداد کارگری از شهرداری چهارباغ حقوق دریافت کرده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 August 2019, 7:19 am

جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: محور کرج - چالوس به منظور تخلیه بار ترافیکی روز جمعه یکم شهریور ماه جاری از شمال به سمت جنوب یک طرفه می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
21 August 2019, 6:34 am

درختی که یک طرفش تابستان و یک طرفش پاییز است

‌این تصویر درختی را نشان می‌دهد که به خاطر وجود تفاوت دما در دو طرف آن، از یک طرف تابستان و از طرف دیگر پاییز زودرس را تجربه می‌کند

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 August 2019, 8:10 am

از قیام اهالی طالقان علیه حکومت عباسی تا تلاش برای عروسی‌ در عید غدیر

یک البرز پژوه از وجود ۱۳ رسم تاریخی در استان البرز برای عید غدیر خبر داد و گفت: عید غدیر و عید نوروز پیوندهای زیادی با یکدیگر دارند که موجب اشتراک زیادی میان این دو عید شده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
20 August 2019, 6:57 am

"سنگ مفت، گنجشک مفت" انتخاباتی/ سایپا را به کرج می‌آوریم!

حدوداً چهار سال پیش بود که تیم فوتبال سایپا پس از ۱۰ سال فعالیت در البرز، به دلیل آن چه که توسط مدیرکل وقت ورزش و جوانان البرز «سیاسی و غیرورزشی» عنوان شد از کرج رفت، حالا باز هم همین دلایل «سیاسی» حول فوتبال می‌گردد اما این بار تحت عنوان بازگشت سایپا به کرج.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 August 2019, 11:03 am

حادثه در آزادراه کرج-قزوین 2 کشته و 4 مصدوم برجا گذاشت

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: بر اثر برخورد خودرو پراید و پژو 206 به یکدیگر در آزاد راه کرج – قزوین، 4 مصدوم و 2 کشته بر جای ماند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 August 2019, 9:58 am

ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس

‌مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از وجود ترافیک سنگین در اغلب نقاط جاده چالوس خبر داد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 August 2019, 5:53 am

معضلی به نام آش فروشی در جاده چالوس

‌مدیرکل منابع طبیعی البرز گفت: معضل آش‌فروشی‌های جاده چالوس جدی‌تر از تصرفات غیرقانونی این منطقه است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
19 August 2019, 5:43 am

گشت و گذاری در بازار عجیب و غریب انتخاب رشته

کنکور از سال‌ها قبل یکی از بحث‌برانگیزترین موضوعات جامعه ما بوده است، برخی از این بحث‌ها به تحمیل بار روانی و تعیین سرنوشت دانش‌آموزان در یک جلسه چند ساعته اختصاص داشته اما این سال‌ها بیشتر انتقادات متوجه تعیین کنندگی پول و گردش چندهزار میلیاردی آن بوده است، گردش مالی که از نخستین سال‌های تحصیل تا آخرین مرحله کنکور یعنی انتخاب رشته را در بر گرفته است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 August 2019, 10:58 am

دبیر کل فدراسیون فوتبال: فقط ۶ استادیوم الزامات میزبانی از لیگ برتر را عملی کرده‌اند

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: شماره‌گذاری صندلی‌ها، ایجاد گیت ورودی، بلیط فروشی الکترونیک و نصب دوربین در فضای ورزشگاه حداقل استاندارهایی است که باشگاه‌ها برای برگزاری مسابقات فوتبال ملزم به رعایت آنها شده‌اند.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 August 2019, 10:23 am

پایان عمر چرخ دستی‌های ضایعاتی در کرج

‌معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: با هدف جلوگیری از ایجاد آلودگی، حفظ محیط زیست شهری و مدیریت صحیح پسماندهای خشکِ ارزشمند، چرخ دستی‌های ضایعاتی جمع‌آوری می‌شوند .

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 August 2019, 9:00 am

خطر مسیر هشتگرد-طالقان را اعلام کردیم اما گوش ندادند!

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیرداری البرز گفت: سال‌های قبل در بالا دست این پروژه هزینه زیادی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری صورت گرفته ولی با آغاز جاده‌سازی در این مسیر عملاً این طرح‌ها بی‌حاصل شده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 August 2019, 4:46 am

تورم، اولین سرمشق سال تحصیلی جدید را داد

‌رئیس اتحادیه نوشت افزار کرج با اشاره به افزایش سه برابری برخی نوشت‌افزارهای مورد نیاز دانش‌آموزان گفت: دفتر صد برگ سال گذشته ۵۳۰۰ تومان بود اما همان دفتر امسال ۱۵ هزار تومان قیمت دارد.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
18 August 2019, 4:08 am

‌محیط زیست البرز مخالف آفرودسواری است

‌مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت: آفرودسواری در محیط زیست شکننده و آسیب‌پذیر البرز جای تأسف دارد و نباید طبیعت به خاطر تفریح عده‌ای خاص از بین برود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 August 2019, 10:48 am

جلو طغیان لمپی‌اسکین را گرفتیم/اغلب دامپزشکان به تب مالت مبتلا می‌شوند

مدیرکل دامپزشکی البرز گفت: آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سال 96 در 72 کانون باعث تلف شدن 33 میلیون قطعه مرغ و در سال 97 در چهار کانون باعث تلف شدن 250 هزار قطعه مرغ در استان شد ولی امسال هیچ کانونی از این بیماری شناسایی نشده و هیچ تلفاتی در این مورد گزارش نشده است.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 August 2019, 9:33 am

خاویار البرز در راه بازارهای جهانی

معاون سلامت دامپزشکی استان البرز گفت: از ابتدای سال تاکنون 26 کیلوگرم خاویار از البرز به خارج از کشور ارسال شده که این میزان خاویار به عنوان نمونه صادر شده و در صورت تایید، صادرات عمده آن شروع می‌شود.

ادامه خبر
منبع: ایسنا
17 August 2019, 8:25 am

تلاش جهت افتتاح قطعه یک آزادراه تهران- شمال طی چند ماه آینده

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: علی‌رغم حجم وسیع پروژه آزادراه تهران-شمال، به ویژه در قطعه یک، روند کار سرعت بسیار خوبی پیدا کرده و مسئولان و پیمانکار مربوطه به جد درصدد بهره‌برداری از قطعه یک این آزادراه طی چند ماه آینده هستند.

ادامه خبر
اخبار برگزیده